×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Taśmy ostrzegawcze i inne

W sklepie internetowym Glovex BHP dostępne są taśmy ostrzegawcze dedykowane do zabezpieczania i znakowania miejsc szczególnie niebezpiecznych. N

Taśma ostrzegawcza TASO200 200 m Taśma ostrzegawcza TASO200 200 m
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 20,68 zł (netto: 16,81 zł )
SZT.
zobacz więcej
Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 500 mb Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 500 mb
Cena: 33,54 zł (netto: 27,27 zł )
SZT.
zobacz więcej
Taśma ostrzegawcza 3M przylepna 33 mb Taśma ostrzegawcza 3M przylepna 33 mb
Producent: 3M Company
Cena: 49,18 zł (netto: 39,98 zł )
zobacz więcej
Taśma ostrzegawcza przylepna żółta-czarna 66m/60mm Taśma ostrzegawcza przylepna żółta-czarna 66m/60mm
Cena: 33,96 zł (netto: 27,61 zł )
( 1 MB. = 0,51 zł )
SZT.
zobacz więcej
Taśma naprawcza TASODUCT Taśma naprawcza TASODUCT
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 17,58 zł (netto: 14,29 zł )
( 1 MB. = 0,38 zł )
zobacz więcej
Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 100 m Taśma ostrzegawcza biało-czerwona 100 m
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 7,05 zł (netto: 5,73 zł )
SZT.
zobacz więcej
Taśma ostrzegawcza biało-czerwona TASO100-251S 100 m Taśma ostrzegawcza biało-czerwona TASO100-251S 100 m
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 5,82 zł (netto: 4,73 zł )
SZT.
zobacz więcej
Taśma ostrzegawcza przylepna żółto-czarna 33m/50mm Taśma ostrzegawcza przylepna żółto-czarna 33m/50mm
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 31,92 zł (netto: 25,95 zł )
SZT.
zobacz więcej

Taśmy ostrzegawcze

Nasze taśmy ostrzegawcze sprawdzą się przy imprezach masowych takich jak koncerty czy wydarzenia sportowe. Szczególnie często taśmy wykorzystywane są podczas biegów przełajowych, rajdach rowerowych, motocyklowych czy na quadach. Znajdują zastosowanie także na biwakach harcerskich, zlotach, grach paintball. W branży BHP używane są na placach budowy, pracach na drogach publicznych, drogowych, wodno-kanalizacyjnych oraz znakowaniu niebezpiecznych krawędzi w magazynach i halach. Najczęściej ogrodzenia można spotkać przy zabezpieczeniu wykopów, uszkodzeń jezdni, ciągów pieszych.

Taśmy odblaskowe przylepne

Ostrzegawcza kolorystyka oparta jest na kontraście barw, białej i czerwonej oraz żółto-czarnej. Do specjalistycznych zastosowań stosowane są opcje zielono-białe, niebiesko-białe. Osobną grupę stanowią warianty taśm z nadrukiem informującym o obecności służb jak policja, straż pożarna, pogotowie gazowe, pozwala to osobom postronnym na szybkie zorientowanie się czy mamy do czynienia z zwykłymi pracami lub rodzajem zagrożenia. Nadruk może być jedno lub obustronny zależnie od sposobu wykorzystania. Niewielki koszt zakupu wpływa na popularność i szerokie stosowanie. Wygodne pakowanie w rolkach po 50, 100, 200 i 500 metrów bieżących pozwala na optymalny wybór zależnie od potrzeb i pozwala na unikniecie niepotrzebnych wydatków. Szerokość w zakresie od 50 do 100 mm, a grubość od 20 do 70 µm. Często można spotkać opakowania w formie kartonowych pudełek, które są jednocześnie podajnikami ułatwiającymi aplikację. Zabezpieczają też przed przypadkowym rozwinięciem.

Uzupełnieniem palety produktowej są taśmy samoprzylepne do oznaczania zony, mogą być również wykorzystywane przy wytyczaniu szlaków komunikacyjnych, ramp towarowych, niskich stropów, narożników, krawędzi schodów i miejsc związanych z przepisami BHP takich jak pomieszczenia na gaśnice oraz do innych doraźnych zastosowań. Dla instalatorów okablowań przewidziano taśmy wykrywalne umożliwiające szybką identyfikację podziemnego przebiegu instalacji, a także zabezpiecza przed przypadkowym uszkodzeniem.

Zastosowanie produktów nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi do montażu, wystarczy odwinąć jej odpowiednią długość z rolki. Nasza oferta obejmuje zróżnicowane rodzaje produktów zarówno zwykłe jednostronne jak również samoprzylepne. Dzięki zastosowaniu w nich dwóch kontrastujących kolorów, produkty są dobrze widoczne nawet z dużych odległości czy przy kiepskim oświetleniu. Nowością są szerokie taśmy lokalizacyjne TASLOCATION z polietylenu, dostępne w trzech kolorach niebieskim, żółtym i pomarańczowym w nawojach o długości 100 m i szerokości 30 cm. Wymiary pozwalają na ograniczenie pracochłonności owijania. Szczególnie polecane do prac budowlanych, instalacyjnych, montażowych i remontowych. Antypoślizgowe taśmy samoprzylepne mogą być wykorzystane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, wykazują się odpornością na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych jak woda, niskie i wysokie temperatury, środki do utrzymania czystości. Świetnie sprawdzają się jako zabezpieczenie przed poślizgnięciem się na śliskich nawierzchniach, schodach marmurowych, betonowych, z tworzywa sztucznego, drewna.

Pasy antypoślizgowe są szczególnie przydatne w obiektach użyteczności publicznej, szkołach, szpitalach, bankach, urzędach, basenach. Do doraźnych prac łączeniowo-naprawczych oferujemy uniwersalne taśmy samoprzylepne w różnych kolorach. Popularna taśma "MacGyvera" wykonana jest z bardzo mocnego materiału odpornego na promienie UV oraz starzenie. Dzięki temu mogą z powodzeniem używane na zewnątrz pomieszczeń. Pakowane w rolki o długości 46 metrów, a ich szerokość wynosi 48 mm. Dostępne kolory to czarny, czerwony, biały i srebrny (szary). Znajduje zastosowanie w hydraulice, izolacji oraz podczas pakowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium