×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Rękawice robocze damskie

Odpowiednio dopasowane rękawiczki robocze damskie zapewniają bezpieczeństwo nie krępując ruchów, dlatego mogą stanowić zarówno środki ochrony indywidualnej pracownika, jak i zabezpieczenie w trakcie wykonywania różnych czynności we własnym domu.

Rękawice skórzano-tkaninowe OGRIFOX OX-INPAK Rękawice skórzano-tkaninowe OGRIFOX OX-INPAK
Producent: Ogrifox
Cena: 8,60 zł (netto: 6,99 zł )
zobacz więcej
Rękawice wzmacniane skórą KIXX ROCKY Rękawice wzmacniane skórą KIXX ROCKY
Cena: 44,74 zł (netto: 36,37 zł )
zobacz więcej
Rękawice wzmacniane CXS PICEA Rękawice wzmacniane CXS PICEA
Cena: 23,21 zł (netto: 18,87 zł )
zobacz więcej
Rękawice wzmacniane skórą kozią RLTOPER-LADY Rękawice wzmacniane skórą kozią RLTOPER-LADY
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 28,16 zł (netto: 22,89 zł )
zobacz więcej
Rękawice wzmacniane skórą syntetyczną RVOLCANO Rękawice wzmacniane skórą syntetyczną RVOLCANO
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 32,14 zł (netto: 26,13 zł )
zobacz więcej
Rękawice damskie powlekane lateksem PINKROSE Rękawice damskie powlekane lateksem PINKROSE
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 11,98 zł (netto: 9,74 zł )
zobacz więcej
Rękawice powlekane gumą DIPPER Rękawice powlekane gumą DIPPER
Cena: 4,49 zł (netto: 3,65 zł )
zobacz więcej
Rękawice powlekane PU CXS LEIVA Rękawice powlekane PU CXS LEIVA
Cena: 3,29 zł (netto: 2,67 zł )
zobacz więcej

Damskie rękawice robocze Glovex

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, dlatego w naszej ofercie znajdziesz rękawice ochronne damskie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W zależności od wykonywanych czynności oraz związanych z nimi zagrożeń nasze rękawiczki robocze to środki ochrony rąk, dzięki którym możesz zapobiec zabrudzeniom i otarciom jednocześnie mogąc wykonywać wszelkie czynności w sposób precyzyjny. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak prawidłowo zadbać o bezpieczeństwo dłoni.

Rękawiczki robocze damskie

Rękawice ochronne damskie to podstawowa ochrona dłoni: istotna jest ich trwałość oraz jakość wykonania. Ważne, aby rękawice były produktami certyfikowanymi i spełniały normy europejskie – w ten sposób zyskujesz pewność, że rękawice robocze damskie to wytrzymałe artykuły najwyższej jakości.

Nasze rękawice robocze damskie to bezpieczeństwo i higiena pracy w każdych warunkach. Wykonane z tkaniny wzmacnianej na przykład skórą albo lateksem pomagają zapobiegać otarciom, skaleczeniom i pęcherzom. W zależności od potrzeb rękawiczki damskie mogą też chronić kostki i nadgarstki przed nadmiernym wysiłkiem. Kluczowa jest trwałość materiału i jego dopasowanie do dłoni – rękawice robocze mają zabezpieczać, ale nie powinny krępować ruchów.

Jakie rękawice ochronne damskie wybrać?

Praca powinna być bezpieczna i komfortowa, dlatego nasze rękawiczki robocze damskie są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Jako ochrona przed zabrudzeniem i otarciami rękawice zabezpieczają skórę nie ograniczając zdolności manualnych – wysokiej jakości materiały sprawiają, że rękawice damskie zapewniają chwytność przedmiotów i precyzję wykonywanych czynności.

Dostępne w naszej ofercie rękawice ochronne dostosowane są do różnych warunków, dlatego aby zabezpieczyć się przed działaniem czynników potencjalnie szkodliwych trzeba wybrać nie tylko odpowiedni rozmiar rękawic, ale również model dostosowany do środowiska pracy i występujących w nim zagrożeń. Podstawowa ochrona to I klasa, czyli damskie rękawice robocze zapobiegające skaleczeniom i otarciom, II klasa to ochrona umiarkowana, która doskonale sprawdza się w przemyśle, gdzie dłonie chronione są przed uszkodzeniami mechanicznymi, z kolei III klasa stanowi zabezpieczenie w przypadku prac grożących poważnymi uszkodzeniami ciała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium