GLOVEX -  rękawice, odzież, obuwie, robocze, ochronne, artykuły BHP.

Rękawice nitrylowe 100 szt

Rękawice nitrylowe w wielu branżach stanowią podstawowy element ochronny w trakcie wykonywanej pracy. Dzięki swoim właściwościom stanowią doskonałe zabezpieczenie przed szkodliwymi substancjami, kontaktem z przedmiotami barwiącymi lub innym potencjalnym zagrożeniem.

Rękawiczki nitrylowe RNITRIO-BLACKER / BLUX Rękawiczki nitrylowe RNITRIO-BLACKER / BLUX
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 25,50 zł 35,78 zł (netto: 20,73 zł 29,09 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Rękawiczki nitrylowe BECARE PF Rękawiczki nitrylowe BECARE PF
Cena: 13,50 zł (netto: 12,50 zł )
zobacz więcej

Ponadto rękawice nitrylowe świetnie sprawdzą się do użytkowania przez alergików. Wszystko dlatego, że jako jedne z nielicznych nie uczulają oraz nie powodują nieprzyjemnych dolegliwości skórnych. Według opinii specjalistów wysypka, podrażnienie lub zaczerwienienia skóry mogą być spowodowane kontaktem dłoni z uczulającymi materiałami, np. lateksem.

W przypadku rękawiczek nitrylowych jednorazowych polecamy zakup w hurcie, np. w kartonach po 100 sztuk.

Dlaczego warto kupić od razu 100 sztuk rękawiczek nitrylowych? Podstawowe właściwości produktu

Zdecydowanie jedną z największych zalet, jaką posiadają jednorazowe rękawiczki nitrylowe, jest ich wytrzymałość. Materiał jest odporniejszy na ścieranie w przeciwieństwie do rękawiczek z innych materiałów, np. winylu lub lateksu. Nitryl wykazuje niewielkie ryzyko rozdarcia lub innych uszkodzeń mechanicznych.

Ze względu na tę cechę rękawice nitrylowe są najczęściej używane w miejscach, w których obecny jest kontakt z niebezpiecznymi substancjami lub narzędziami. Są to głównie gabinety lekarskie, dentystyczne, kosmetyczne lub studia tatuażu. Rękawice nitrylowe ze względu na wytrzymałość niwelują ryzyko zakażeń lub urazów dłoni.

Gdzie rękawiczki nitrylowe znajdą zastosowanie?

Rękawice nitrylowe stają się coraz popularniejsze w wielu miejscach pracy. Niegdyś były to głównie placówki medyczne, a obecnie korzystają z nich również pracownicy stacji paliw czy warsztatów samochodowych. Wszystko dlatego, że rękawiczki doskonale chronią dłonie w kontakcie z kwasami, rozpuszczalnikami, olejami lub tłuszczem. Nitryl jest materiałem rozciągliwym, który świetnie dopasowuje się do kształtu i wielkości dłoni. To sprawia, że w żadnym stopniu nie przeszkadza w wykonywaniu pracy manualnej i precyzyjnej.

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium