×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Rękawiczki lateksowe bezpudrowe

Rękawice lateksowe mogą być używane do różnych celów w medycynie i stomatologii, a także do przygotowywania żywności.

Rękawice lateksowe AMBULANCE HIGH RISK Rękawice lateksowe AMBULANCE HIGH RISK
Cena: 30,87 zł (netto: 28,58 zł )
zobacz więcej
Rękawice lateksowe OX-LAT jednorazowe Rękawice lateksowe OX-LAT jednorazowe
Producent: Ogrifox
Cena: 22,61 zł (netto: 18,38 zł )
zobacz więcej
Rękawiczki lateksowe bezpudrowe COMFORT PF Rękawiczki lateksowe bezpudrowe COMFORT PF
Cena: 13,22 zł (netto: 12,24 zł )
zobacz więcej
Rękawiczki lateksowe SANTEX PP pudrowane Rękawiczki lateksowe SANTEX PP pudrowane
Cena: 12,17 zł (netto: 11,27 zł )
zobacz więcej
Rękawiczki lateksowe VELO LATEX PF bezpudrowe Rękawiczki lateksowe VELO LATEX PF bezpudrowe
Cena: 13,95 zł (netto: 12,92 zł )
zobacz więcej

Rękawice z lateksu bezpudrowe - rękawiczki lateksowe jednorazowe

Rękawiczki lateksowe to rodzaj rękawic ochronnych wykonanych z lateksu, naturalnej gumy, która zazwyczaj jest wolna od alergenów. Lateks jest kauczukiem naturalnym wytwarzanym z soku niektórych drzew zwanych „Hevea Brasiliensis” i „Hippophae Rhamnoides”.

Rękawiczki lateksowe pudrowane - gdzie kupić?

Gdzie można kupić dobre rękawiczki lateksowe jednorazowego użytku, a do tego w przystępnej cenie? Zajrzyj do naszej oferty. Wykonane z naturalnego lateksu, mają zastosowanie nie tylko w ochronie zdrowia czy kosmetyce, ale w przemyśle spożywczym, cateringu, pracach porządkowych, produkcji farb i lakierów i innych. Surowiec pozyskiwany z drzew kauczukowca charakteryzuje się znakomitymi parametrami użytkowymi jak rozciągliwość, elastyczność, odporność mechaniczna i chemiczna.

Popularnie nazwy ze względu na zastosowanie to zabiegowe lub diagnostyczne. Występują w wersjach pudrowanych - jest to przeważnie skrobia kukurydziana oraz bez pudrowych chlorowanych lub wykładanych od wewnętrznej strony syntetycznym elastomerem w celu ułatwienia wkładania. Są to tzw. dwuwarstwowe - inner coating. Dodatkowo oddzielają skórę rąk od ekspozycji na lateks, mogący powodować reakcje alergiczne. Końcówki palców są mikro teksturowane co zwiększa pewność chwytu nawet w mokrym środowisku z jakim można się spotkać podczas interwencji chirurgicznych.

W zależności od modelu, mogą być certyfikowane jako medyczne EN-455 lub przemysłowe EN-388. Ochronę chemiczną i bakteriologiczną opisuje norma EN-374. Standardowa długość to około 240 mm, grubość 0,16 mm. Jakość opisywana jest według symbolu AQL, w przedziale 1,5 - 4. Symbol ten mówi o procentowym, dopuszczalnym, poziomie ilości wadliwych. W tej kategorii znajdują się również jednorazowe paluszki w różnych rozmiarach, wykonane gumy. Rękawice ochronne znajdują zastosowanie w precyzyjnych pracach montażowych, trymowaniu sierści zwierząt, politurowaniu i innych.

Rękawice z lateksu - Cechy

  • Dedykowane do prac wymagających szczególnej ochrony w medycynie, laboratoriach, przemyśle
  • Materiałem podstawowym jest kauczuk lateksowy poddany obróbce
  • Występują wersje o różnej grubości, długości, kolorze oraz wykończeniu

Rękawice lateksowe w wielu wersjach

W naszym sklepie znajdą Państwo rękawiczki lateksowe pudrowane, pokryte specjalnym żelem lub bezpudrowe. Każdy z wymienionych rodzajów znajduje zastosowanie przy nieco innych zadaniach i dają inny poziom komfortu użytkowania. Wszystkie jednak zapewniają doskonałą ochronę przed przeniesieniem na dłonie drobnoustrojów (bakterii, wirusów czy grzybów) i innych szkodliwych dla zdrowia czynników. Chcesz zamówić rękawiczki lateksowe w ilościach hurtowych? Skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium