GLOVEX -  rękawice, odzież, obuwie, robocze, ochronne, artykuły BHP.

Rękawice Jednorazowe Jałowe

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Rękawice chirurgiczne - rękawiczki jałowe jednorazowe

Chirurgiczne rękawice jałowe, jednorazowego stosowania zwane zwyczajowo sterylne, przeznaczone są do prac, w których wymagane są warunki jałowe (sterylne). Znajdują zastosowanie w medycynie, kosmetologii, weterynarii i innych pracach wymagających zabezpieczenia przed drobnoustrojami chorobotwórczymi. Ze względu na wysokie wymagania co do manualności i wyczucia narzędzi, produkowane są jako lewa i prawa. Typowym używanym materiałem jest lateks naturalny - guma.

Dostępne są wersje pudrowane i bez pudrowe. Jałowość osiąga się poprzez sterylizację w autoklawach gazowych lub za pomocą promieni gamma. Zastosowane specjalistyczne opakowania gwarantują jałowość przez długi okres do 5 lat. Każda para pakowana jest oddzielnie w torebkę z identyfikatorem jałowości, który po minięciu okresu przydatności di użytku zmienia barwę.

Ze względu na konieczność ścisłego dopasowania dłoni rozmiary są co 1/2 rozmiaru od 6,0 do 9,0. Poziom jakości AQL w granicach 1,5. Wymagania regulowane są przez normę EN-455-1, 2, 3; EN-1041, EN-980, oraz ISO-15223.

  • Rękawiczki chirurgiczne przeznaczone do zastosowań medycznych z wymaganiami pełnej sterylności
  • Materiałem podstawowym jest naturalny lateks - guma
  • Dostępne wersje pudrowane i bezpudrowe, dwuwarstwowe, o mikroporowatej powierzchni
px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium