×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Zestaw półmaska JSP Force8 z filtropochłaniaczami A2P3

Zestaw półmaska JSP Force8 z filtropochłaniaczami A2P3

Wykorzystaj do ochrony dróg oddechowych przed szkodliwymi pyłami i chemikaliami pochodzenia organicznego angielski zestaw składający się z wielorazowej półmaski ochronnej JSP Force8 z filtropochłaniaczami A2P3. Komplet dedykowany jest do środowiska, gdzie panuje wysokie zapylenie oraz gazy organiczne. Półmaska wielokrotnego użytku wykonana jest z termoplastycznej gumy przyjaznej skórze. Wyposażona w zaworek wydechowy Typhoon™ o minimalnym oporze oddechowym, który ułatwia oddychanie w niskich i wysokich temperaturach. Stabilne mocowanie 4-punktowe doskonale układa się na twarzy gwarantując szczelność i komfort. Niski profil filtropochłaniaczy został zaprojektowane tak, aby zmniejszyć do minimum ograniczenie pola widzenia, umożliwia to stosowanie maski z innymi ochronami osobistymi. Półmaska ochronna JSP Force8 z filtropochłaniaczem A2P3 spełnia normy BHP: 

  • EN140:1998 - sprzęt ochrony układu oddechowego | półmaski - wymagania, badania, znakowanie
  • EN14387:2004+A1:2008 - sprzęt ochrony układu oddechowego | pochłaniacze i filtropochłaniacze - wymagania, badania, znakowanie
  • EN143:2000+A1:2006 - sprzęt ochrony układu oddechowego | filtry - wymagania, badania, znakowanie

Więcej informacji znajdziesz na karcie produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium