×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Zabezpiecz drogi oddechowe przed smogiem - maski ochronne

Zabezpiecz drogi oddechowe przed smogiem - maski ochronne

Zabezpiecz się przed szkodliwym działaniem smogu

To one sprawnie ochronią drogi oddechowe przed smogiem i zabezpieczą organizm przed szkodliwymi substancjami. Coraz więcej osób, szczególnie z krajów azjatyckich, w metropoliach takich jak Tokio, używa masek ochronnych. W krajach wschodnich zanieczyszczone powietrze jest powszechnym zjawiskiem, a społeczeństwa nauczyły się chronić zdrowie przed jego szkodliwym działaniem.

Dziś chcemy przedstawić kilka typów masek ochronnych, które będą odpowiednio zabezpieczały drogi oddechowe, a co więcej: w żaden sposób nie będą przeszkodą w codziennym życiu.

W naszym asortymencie znajdują się produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zaufało nam już wiele osób prowadzących różnego rodzaju działalności związane z przemysłem, ale także Klienci indywidualni.

Maski ochronne – skuteczne zabezpieczenie dróg oddechowych

Półmaska filtrująca przeciwpyłowa firmy JSP

Ten rodzaj maski chroni układ oddechowy przed różnego rodzaju szkodliwymi substancjami. Produkt posiada specjalny filtr o skuteczności 99%. Dzięki zamontowanemu zaworkowi maska zapobiega gromadzeniu się wilgoci wewnątrz. Powoduje to, że oddech jest swobodny, a co więcej: organizm nie jest narażony na działanie znajdującego się w powietrzu smogu. Zamontowane w masce regulowane paski sprawiają, że idealnie przylega ona do twarzy, nie ograniczając jakichkolwiek czynności.

Półmaska filtrująca firmy 3M

Ten typ maski jest polecany szczególnie dla osób, które przez większość dnia przemieszczają się z jednego punktu do drugiego. Dlaczego? Ponieważ jest to maska składana – zmieści się w kieszeni, a materiał, z którego ją wykonano, jest na tyle solidny, że nie jest ona narażona na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne.

Tak jak w powyższym przypadku, doskonale chroni drogi oddechowe przed niekorzystnym działaniem szkodliwych substancji. Ten typ maski ochronnej doskonale dopasowuje się do każdego rodzaju twarzy, przy czym w żadnym stopniu nie uciska ani nie krępuje naturalnych ruchów twarzy.

Półmaska filtrująca firmy Filter Services

To kolejny typ produktu, który łatwo się składa i nie ulega zniekształceniom. Wszystko spowodowane jest odpowiednim materiałem wykorzystanym do jego produkcji, a także ułożeniem wywietrznika z boku, a nie w centralnej części, co jest typowe wśród popularnych modeli.

Powyższy typ maski posiada również włókninę osłonową, która dokładnie blokuje dostęp szkodliwych substancji oraz pyłów do dróg oddechowych. Wspominany wcześniej wywietrznik pozwala na swobodne ulatywanie wydychanego powietrza, dzięki czemu nie gromadzi się ono w środku, co blokuje powstawanie naturalnej wilgoci. Jest to czynnik, dzięki któremu maska ta jest bardzo wygodna w użyciu. Tak samo, jak w powyższych przypadkach, posiada wygodne, regulowane paski, dzięki którym doskonale dopasuje się do kształtu każdej twarzy.

Należy pamiętać o ochronie dróg oddechowych. To właśnie przez nie do naszego organizmu dostają się szkodliwe substancje, które mogą stać się powodem wielu chorób. Polecamy więc wszystkim, a szczególnie tym, którzy narażeni są na działanie smogu, zaopatrzenie się w maski ochronne, które skutecznie zablokują dopływ skażonego powietrza do dróg oddechowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium