×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Trzymaj się ciepło! Nie daj się zaskoczyć pogodzie

Trzymaj-się-ciepło!-Nie-daj-się-zaskoczyć-pogodzie

Obecnie rozpieszczają nas ciepłe i słoneczne dni ale ostatnie tygodnie października oraz listopad, według synoptyków, przyniosą ochłodzenie, opady a nawet przymrozki. Nie daj się zaskoczyć pogodzie, już teraz wyposaż siebie i swoich pracowników w odpowiednią do warunków jesienno-zimowych, odzież roboczą.

W GLOVEX przygotowania do zimy trwają. Nieustannie staramy się uzupełniać swoją ofertę o odzież i obuwie przystosowane do pracy w warunkach obniżonej temperatury. Ciekawych, nowatorskich produktów warto szukać w zakładce NOWOŚCI.

Wśród nich znalazły się między innymi ocieplane buty gumowe BLARCTIC, które dzięki zastosowaniu aluminiowej izolacji podstopia i wymiennego, wełnianego ocieplacza przeznaczone są do użytkowania w temperaturze do nawet -30°C. 

Strój roboczy zimą wymaga dodatków w postaci czapki, komina oraz rękawiczek zapewniających pewny chwyt i pełną manualność mimo ocieplenia. Uwadze kierowców, kurierów, magazynierów oraz kadry kierowniczej, którzy podczas pracy obsługują urządzenia z ekranem dotykowym, polecamy rękawice robocze RSKIMAX oraz RSKIMAX-WIN.

Oprócz nowości, w naszej ofercie znajdują się oczywiście artykuły, które od lat cieszą się niezwykłą popularnością. Jednym z bestsellerów jest ocieplana kurtka BLUE-ORANGE wyposażona w odblaskowe pasy, zwiększające widoczność. 

Zimowe nowości pojawiają się na naszej stronie codziennie, aby śledzić je na bieżąco warto odwiedzać zakładkę NOWOŚCI a także obserwować nasz blog i profil na facebooku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium