GLOVEX -  rękawice, odzież, obuwie, robocze, ochronne, artykuły BHP.

Środki ochrony indywidualnej w podróży

Środki-ochrony-indywidualnej-w-podróży

Maseczki higieniczne nie są już elementem krajobrazu Polskich ulic, mimo to w podmiotach leczniczych nadal musimy o nich pamiętać. Podobnie kolejne kraje rezygnują z restrykcji zachęcając turystów do komfortowego wypoczynku, jednocześnie chcąc zadbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Przed wakacyjnym wyjazdem warto sprawdzić, jakie dokumenty są potrzebne, aby przekroczyć granicę i na jakie obostrzenia na miejscu trzeba się przygotować. Niezależnie od kierunku naszej podróży, oprócz słomkowego kapelusza i kąpielówek warto do naszej walizki spakować również kilka masek ochronnych. 

Podstawowym środkiem ochrony indywidualnej są trójwarstwowe maski medyczne z polipropylenu, które w naszym sklepie można zamówić w wygodnych pakietach po 10 sztuk. W środkach transportu takich jak pociąg, bus, samolot a także na lotniskach i dworcach wciąż wymagane mogą być maski z litrem (FFP2 lub FFP3). Szeroka oferta naszego sklepu umożliwi wybranie odpowiedniego środku ochrony osobistej a szybka wysyłka sprawi, że paczka zostanie dostarczona jeszcze przed urlopem.

Linki do produktów: Maseczka medyczna trójwarstwowaPółmaska FFP2

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium