×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Sezon koszenia trwa - sprawdź czy masz te 3 środki ochrony osobistej

Sezon-koszenia-rwa-sprawdź-czy-masz-te-3-środki-ochrony-osobistej

Optymalnym czasem do koszenia trawnika będą w miarę pochmurne, ale bezdeszczowe dni, szczególnie rano i wieczorem. Z pewnością należy unikać koszenia w upale i pełnym słońcu. 

Aby mimo pochmurnej aury zadbać o swoje bezpieczeństwo, szczególnie kosząc w okolicy dróg i poboczy, warto zaopatrzyć się w odzież ostrzegawczą lub taką, która posiada elementy odblaskowe. W tej roli doskonale sprawdzi się t-shirt z wszytymi taśmami, bluza robocza czy wiatroszczelna kurtka typu softshell Knoxfield Printed z odblaskowym nadrukiem. Kurtka posiada wodoodporną membranę TPU, która jest jednocześnie przepuszczalna dla pary wodnej. Dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych: żółtym, pomarańczowym i czerwonym, które możemy dopasować do pozostałych elementów naszego stroju.

Nieodzownym środkiem ochrony osobistej podczas koszenia powinna być osłona twarzy wraz z nausznikami. Osłona JSP Bushmaster sprawdzi się również przy wyrębie drzewa, obróbce drewna lub kamienia. Zapewnia ochronę przed odpryskami ciał stałych o średniej energii uderzenia i chroni słuch, dzięki średniej wartości tłumienia SNR-30 dB. Jeśli osłona została zakupiona w zeszłych sezonach, proponujemy odświerzenie jej poprzez zakup nowej, wymiennej siatki metalowej.

Nieocenione podczas koszenia okażą się również wygodne rękawice o anatomicznym kształcie, umożliwiające manipulację narzędziami. W tej roli sprawdzi się wiele rodzajów rękawic powlekanych. My polecamy szczególnie model CSX Alvaros który jest dostępny w przystępnej cenie oraz szerokiej gamie rozmiarów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium