×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Rękawice powlekane nitrylem Showa 380 - odporne na oleje i smary

Rękawice-powlekane-nitrylem-Showa-380-odporne-na-oleje-i-smary

Podczas pracy w olejowym środowisku przy montażu i czynnościach serwisowych szczególnie ważne jest dla nas wyczucie narzędzi i drobnych elementów. Umożliwią to wielozadaniowe robocze rękawice ochronne Showa 380 wykonane z przędzy nylonowej, powlekane mikroporowatym nitrylem.

Ścieg guage 13 użyty do wykonania bezszwowej dzianiny jest cienki i mocny, dodatkowo nie podrażnia skóry. Powłoka z mikroporowatej pianki nitrylowej w części chwytnej oraz na palcach umożliwia pracę w suchym i mokrym środowisku. Specjalny kształt bieżnika części chwytnej usuwa nadmiar oleju poprawiając przyczepność. Przewiewna część grzbietowa ogranicza pocenie się rąk dzięki cyrkulacji powietrza i zmniejsza przegrzewanie.

Rękawice posiadają w nadgarstku elastyczny ściągacz, dzięki któremu nie zsuwają się z dłoni podczas pracy przy wykonywaniu energicznych ruchów ręką. Zabezpiecza on też przed przedostaniem się nieczystości do wnętrza. Ergonomiczne budowa odzwierciedla naturalne krzywizny ludzkiej dłoni co przekłada się na mniejsze zmęczenie podczas wielogodzinnej pracy. 

Bezpieczne rękawice zaliczają się do 2 kategorii ochronnej dotyczącej czynników średniego ryzyka. Należy pamiętać, że wybór rękawic musi być dokonany zgodnie z wymogami konkretnego miejsca pracy, rodzajem zagrożenia i odpowiednimi warunkami środowiskowymi. 

Link do produktu w promocyjnej cenie: https://www.glovex.com.pl/Rekawice-nylonowe-powlekane-nitrylem-Showa-380-Glovex

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium