×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Rękawice antyprzecięciowe EDGE5 CUT C powlekane PU świetna cena

Rękawice antyprzecięciowe EDGE5 CUT C powlekane PU świetna cena

Rękawice antyprzecięciowe EDGE5 CUT C z powłoką PU: Bezpieczeństwo i Komfort

W dzisiejszym blogu przyjrzymy się rękawicom antyprzecięciowym EDGE5 CUT C z powłoką PU. Dowiedz się, dlaczego są one niezbędnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w środowiskach, gdzie istnieje ryzyko skaleczeń oraz jakie korzyści oferują.

Ochrona dłoni na wysokim poziomie

EDGE5 CUT C to rękawice stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony przed przecięciami. Ich konstrukcja opiera się na zaawansowanej technologii przędzy przemysłowej, która sprawia, że są one odporne według normy EN ISO 13997:1999 na przecięcie z siłą 10 N w klasie C. Idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy codziennie stykają się z ostrymi narzędziami i materiałami jak szkło, metal i tworzywa sztuczne. Ponadto spełniają wymagania BHP europejskiej normy EN 388:2016 (4443C) - Rękawice ochronne, zabezpieczające przed urazami mechanicznymi. ŚOI Kategoria 2 - ochronna, średnie zagrożenia mechaniczne.

Komfort Pracy

Ważnym aspektem pracy w rękawicach jest komfort. Rękawice EDGE5 CUT C zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikowi maksymalnego komfortu. Dzięki zastosowaniu powłoki PU, rękawice są nie tylko odporne na przecięcia, ale także miękkie i elastyczne. Powłoka z poliuretanu zmniejsza nasiąkliwość i zabrudzenie, sprzyjając pewności chwytu. Dzięki temu pracownik może swobodnie wykonywać swoje obowiązki, nie odczuwając dyskomfortu. 5 rozmiarów 6, 7, 8, 9, 10 pozwalają na optymalny dobór do wielkości ręki dla kobiet i mężczyzn. 

Trwałość i Wytrzymałość

Rękawice antyprzecięciowe EDGE5 CUT C charakteryzują się nie tylko odpornością na przecięcia, ale także wyjątkową trwałością. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z których zostały wykonane, rękawice są w stanie przetrwać wiele godzin intensywnej pracy, nie tracąc na jakości. To oznacza, że są ekonomicznym wyborem dla każdego, kto potrzebuje solidnej ochrony dłoni.

Zastosowanie rękawic antyprzecięciowych

  • Ochrona rąk przed skaleczeniem podczas pracy z narzędziami i materiałami budowlanymi
  • Skuteczna ochrona przed ryzykiem przecięć przy manipulacji wyrobami z metalu
  • Zapewnienie bezpieczeństwa podczas obsługi i załadunku towarów o ostrych krawędziach
  • Produkcja, serwis i montaż artykułów AGD, elektrotechnicznych
  • Manipulacja szkłem taflowym i inne czynności z elementami szklanymi
  • Obróbka blachy, cięcie suchych, lakierowanych lub galwanizowanych części
  • Konserwacja maszyn i urządzeń

Podsumowanie

Rękawice antyprzecięciowe EDGE5 CUT C z powłoką PU to doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w wymagających warunkach, gdzie istnieje ryzyko skaleczeń. Dzięki zaawansowanej technologii, komfortowi pracy oraz trwałości, są one niezastąpionym elementem wyposażenia. Wybierając rękawice EDGE5 CUT C, inwestujesz w swoje bezpieczeństwo i komfort pracy. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko wypróbować je samemu!

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i ofercie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ochrona Twoich rąk to nasza priorytetowa sprawa!

Link do karty produktu i zamówień: rekawice-antyprzecieciowe-edge5-cut-c-powlekane-poliuretanem-pu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium