×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Prace brukarskie - sprawdź czy jesteś odpowiednio przygotowany

Prace-brukarskie-sprawdź-czy-jesteś-odpowiednio-przygotowany

Prace brukarskie to jeden z tych sektorów, w których szczególnie ważna jest precyzja i szybkość realizacji a bez odpowiedniego przygotowania będzie to wręcz niemożliwe. Rynek zapewnia dziesiątki produktów, które mają bezpośredni wpływ na komfort i jakość pracy brukarza. 

Według wytycznych Państwowej Inspekcji Pracy do prac brukarskich może przystąpić pracownik ubrany w odzież roboczą, dostosowaną do pory roku, rękawice robocze, oraz pełne buty z podeszwą antypoślizgową, wkładką antyprzebiciową i podnoskiem chroniącym palce. Doskonałym przykładem rękawic brukarskich jest dostępny w ofercie naszego sklepu model OX-ORANGINA. Rękawice te wykonane są z wytrzymałej dzianiny powlekanej gumą lateksową, której struktura zwiększa chwytność.

Dodatkowo brukarz przed przystąpieniem do pracy powinien zostać wyposażony w: hełm ochronny z aktualną datą ważności, określoną przez producenta, kamizelkę ochronną i ochraniacze stawów kolanowych. Wygodnym rozwiązaniem mogą okazać się spodnie wyposażone w kieszenie umożliwiające umieszczenie w nich nakolanników. Państwa uwadze szczególnie polecamy model CXS STRETCH dostępny w wersji do pasa oraz jako ogrodniczki.

Brukarze obsługujący urządzenie do mechanicznego cięcia kostek i krawężników powinni dodatkowo nosić okulary ochronne, na przykład M9100 Wraparound, których specjalna ochrona przed promieniami UV pozwala na długotrwałą pracę na słońcu a oprawka ochrania nie tylko oczy, ale też brwi i skronie. Nie zapominajmy o ochronnikach słuchu oraz maseczce przeciwpyłowej, które również znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium