×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Okulary ochronne dla kobiet

Okulary-ochronne-dla-kobiet

Okulary ochronne dostępne w ofercie sklepu internetowego Glovex są nie tylko artykułem ochrony osobistej ale pozwalają również na zachowanie atrakcyjnego i profesjonalnego wyglądu w miejscu pracy. Okulary zapewniają ochronę wzroku przed uderzeniami ciał stałych z niewielką energią, odpryskami cieczy i promieniowaniem UV. Wysoka jakość soczewek zapewnia dobrą widoczność kolorów a klasa optyczna 1 gwarantuje minimalne zniekształcenia i umożliwia wielogodzinną pracę w komfortowych warunkach. Kolory soczewek odpowiadają za różne właściwości: żółte/pomarańczowe - filtrują dużą część światła niebieskiego, podnosząc kontrast oglądanych przedmiotów, niebieska powłoka REVO - zapewnia ochronę przed odblaskami światła, przyciemnienie - chroni przed nadfioletem oraz olśnieniem słonecznym. Wygodne silikonowe noski, wyprofilowane zauszniki oraz mała masa sprawią, że okulary ochronne będą niemal niewyczuwalne podczas użytkowania. 

Produkcja napojów, żywności, praca w ekstremalnie niskich temperaturach; w komorach chłodniczych, laboratoriach, krioterapii oraz rzemiosło; obróbka metali lub szkła wymagają zabezpieczenia wyższego stopnia, jakim są gogle ochronne. Elastyczna, miękka oprawka pozwala na optymalne dopasowanie do kształtu twarzy. Gogle nie kolidują z okularami korekcyjnymi oraz soczewkami kontaktowymi. Produkt można stosować w towarzystwie jednorazowych masek i półmasek. Dzięki obecności wysokiej jakości soczewki panoramicznej, widoczność jest perfekcyjna i niczym niezakłócona.

W nagłych przypadkach zaprószenia oka pyłami lub cieczami, przydatna okaże się oczomyjka do przemywania oczu. Wygodne opakowanie 200 ml możemy mieć zawsze przy sobie. Niewielkich rozmiarów butelka zmieści się w kieszeni. 

Link do produktów: https://www.glovex.com.pl/ochrona-oczu-i-twarzy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium