×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Ochrona przed wilgocią i zimnem - Fagum-Stomil

Ochrona-przed-wilgocią-i-zimnem-Fagum-Stomil

Z myślą o ochronie naszych klientów przed wilgocią i przesiąkaniem wody a także przed zimnem w nadchodzących miesiącach, powiększyliśmy ofertę o ponad 20 nowych produktów marki FAGUM-STOMIL.

Wśród nowych modeli znalazło się między innymi gumowe obuwie ocieplane BFMONSTER, wyposażone w trójwarstwową skarpetę higieniczną z włókniny, którą po skończonej pracy można wyjąć do wysuszenia lub delikatnie wyprać w letniej wodzie z dodatkiem łagodnego środka piorącego. 

W sprzedaży pojawiły się również wkładki ocieplające do wybranych modeli, które zapewniają swobodę ruchu i komfort pracy w warunkach obniżonej temperatury, a przede wszystkim ułatwiają zachowanie higieny obuwia.

Marka FAGUM-STOMIL ma swojej ofercie gumowe obuwie damskie, gumowe obuwie dziecięce. Ponadto, wśród nowych modeli znalazło się białe obuwie, stworzone z myślą o placówkach medycznych, restauracjach czy zakładach spożywczych.

Naszym zdaniem, na szczególną uwagę zasługuje model BFPCVA13157A o właściwościach antyelektrostatycznych, który posiada opinie Instytutu Przemysłu Organicznego, tym samym spełniając wymagania obuwia pracowników przemysłu wydobywczego.

Link do wszystkich produktów marki Fagum-Stomil dostępnych w ofercie Glovex: https://www.glovex.com.pl/pl/c/Fagum-Stomil/899

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium