×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Nie lekceważ niebezpieczeństwa - chroń wzrok i drogi oddechowe

Nie lekceważ niebezpieczeństwa - chroń wzrok i drogi oddechowe

Nie lekceważ niebezpieczeństwa - nie zależnie od tego czy wykonujesz swoją pracę, drobne prace remontowe w domu czy oddajesz się swojemu hobby - chroń wzrok i drogi oddechowe.

Dysponujemy szeroką ofertą środków ochrony wzroku i twarzy - okularów, gogli i osłon twarzy. Wśród naszych produktów można znaleźć logo marek: JSP, amerykańskiego 3M, czeskiego Canis, Ardon, Cerva oraz iSpector o ugruntowanej pozycji w zakresie produkcji Środków Ochrony Indywidualnej - ŚOI.

Dla osób pracujących zawodowo i okazjonalnie w warunkach podwyższonego zapylenia lub zanieczyszczenia parami gazów chemicznych niezbędne jest stosowanie środków ochrony w postaci półmasek i masek z odpowiednimi filtrami i pochłaniaczami. W naszej ofercie znajdują się produkty marek: Secura, 3M, Filter Service, Honeywell i wielu innych.

Jeśli nie jesteś pewny jakiej ochrony wymaga wykonywana przez Ciebie praca, skontaktuj się ze specjalistą do spraw BHP w Twojej firmie lub odwiedź nasz sklep, w którym otrzymasz profesjonalne doradztwo. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium