×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

MERCATOR® gogrip - nowa odsłona rękawicy MERCATOR® powergrip

MERCATOR-gogrip-nowa-odsłona-rękawicy-MERCATOR-powergrip

Wyjątkowo elastyczne MERCATOR® gogrip są 3 razy grubsze od standardowych rękawiczek dostępnych na rynku. Te, wykonane z trwałego nitrylu, rękawice cechują się zrewolucjonizowaną diamentową teksturą 3D, która sprawia, że Twój chwyt jest mocny i  stabilny a równocześnie nie ogranicza Twojej precyzji. Oryginalna struktura MERCATOR® gogrip sprawi, że możesz obsługiwać urządzenia mobilne bez zdejmowania rękawiczek. Co istotne, gogrip są tak skonstruowane, że dłonie w nich się nie pocą, a ty masz pełen komfort pracy. 

Wysoka jakość oraz najwyższy poziom ochrony potwierdzony jest rejestracją rękawic jako środek ochrony indywidualnej kategorii III, typ B. Poddawane są one szczegółowym testom, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i zabezpieczenie przeciw grzybom, bakteriom i wirusom oraz wybranym substancją chemicznym.

Elastyczność i wysoka odporność na rozciąganie pozwalają zmniejszyć ilość zużytych rękawic – dzięki temu Ty dbasz o środowisko.

Zapewnij swoim dłoniom ochronę w klasie premium – wybierz MERCATOR® gogrip!

Link do produktu MERCATOR® gogrip orange: https://www.glovex.com.pl/Rekawice-nitrylowe-GOGRIP-ORANGE

Link do produktu MERCATOR® gogrip black: https://www.glovex.com.pl/Rekawice-nitrylowe-GOGRIP-BLACK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium