×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Kolory kasków na budowie

Kolory kasków na budowie

Kask żółty – zarezerwowany jest dla pracowników fizycznych, którzy wykonują prace budowlane. To dla nich noszenie kasku ochronnego ma szczególne znaczenie, ponieważ są najbardziej narażeni na ewentualne urazy.

Kask biały – noszą inżynierowie oraz kierownik budowy, inspektor nadzoru, a nawet inżynierowie środowiska, którzy przebywają na terenie inwestycji.

Kask niebieski – przeznaczony jest dla osób pracujących na wysokościach oraz operatorów maszyn, elektryków i energetyków.

Kask zielony – w kasku ochronnym tej barwy chodzą pracownicy BHP, ich zadaniem jest kontrola bezpieczeństwa na terenie inwestycji i efektywne zapobieganie ewentualnym wypadkom, poprzez nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Kask czarny – przynależy architektom i inspektorom nadzoru autorskiego.

Kask pomarańczowy – noszą geodeci.

Kask czerwony – ten kolor kasku ochronnego przeznaczony jest dla osób niepracujących na terenie inwestycji, zdarza się jednak, że oprócz gości, noszą go również praktykanci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium