×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Jednorazowa odzież ochronna – bezpieczeństwo, komfort i wygoda

Jednorazowa odzież ochronna – bezpieczeństwo, komfort i wygoda

Gdzie spotykamy się ze stosowaniem jednorazowej odzieży ochronnej?

Uściślijmy zatem, jakie typy jednorazowej odzieży ochronnej powinni nosić ci, którzy pracują w miejscach o niezwykle wysokich wymaganiach dotyczących higieny. Niezwykle istotne są tu czepki ochronne. Najważniejsze, by dobrze trzymały się na głowie (nie przeszkadzając w wykonywaniu codziennych obowiązków) oraz zabezpieczały włosy przed wypadaniem. Zwykle wykonuje się je z polipropylenu, mogą być przezroczyste lub barwione.

Rodzaje odzieży ochronnej

Fartuchy foliowe lub flizelinowe świetnie sprawdzą się wówczas, gdy nie chcemy dopuścić do zabrudzenia odzieży – zarówno pracowników zakładów produkcyjnych, jak i odwiedzających. Tego rodzaju ochrona stosowana jest także w szpitalach, gdzie szczególnie dbać należy o warunki higieniczne. Kombinezony malarskie oraz pyło-chemoodporne to niezbędny element wyposażenia pracowników zakładów przemysłowych oraz budowlańców i malarzy. Rękawy i nogawki wykończone są gumką, by zapewnić komfort użytkowania. Foliowe ochraniacze na obuwie to element znany ze szpitali – odwiedzający mają bowiem obowiązek ich posiadania przed wejściem na konkretny oddział. Antyelektrostatyczne ochraniacze pyłoszczelne zaś to idealne rozwiązanie w firmach komputerowych, serwerowniach czy przemyśle spożywczym. Zarękawki ochronne świetnie chronią przedramiona zarówno przed zamoczeniem, jak i zabrudzeniem, zaś kaptury lakiernicze znakomicie osłaniają głowę przed szkodliwych cząstek stałych czy chemikaliów. Jednorazowa odzież ochronna to niezwykle proste, lecz jednocześnie znakomite rozwiązanie pozwalające dbać o nasze bezpieczeństwo i komfort pracy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium