×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Czas remontu w domu – postaw na bezpieczeństwo i higienę pracy

Czas remontu w domu – postaw na bezpieczeństwo i higienę pracy

Podczas remontu zabezpiecz skórę i drogi oddechowe

W większości przypadków, aby uniknąć obrażeń, wystarczy ubrać odpowiedni strój roboczy oraz zabezpieczyć takie partie ciała, jak: głowa, dłonie, a także drogi oddechowe. To właśnie one najczęściej są narażone na działanie różnego rodzaju pyłków oraz środków i oparów chemicznych, które stanowią zagrożenie dla organizmu.

Aby znaleźć odpowiednio chroniący ciało strój, nie muszą Państwo nawet wychodzić z domu – zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie z powodzeniem można zaopatrzyć się w cały potrzebny asortyment.

Ochrona głowy

Głowa bardzo często narażona jest na różnego rodzaju uszkodzenia. Tym bardziej w momencie, kiedy dookoła panuje chaos związany z remontem. W takich warunkach bardzo łatwo można zrobić sobie krzywdę. Dlatego tak ważne jest, aby podczas jakichkolwiek prac ochraniać głowę.

Pamiętaj zatem, aby odpowiednio ją zabezpieczyć. Wiadomo, że chodzenie w pełnym hełmie po remontowanym domu nie będzie najwygodniejsze, dlatego polecamy – na przykład – lekki hełm ochronny, który zabezpieczy głowę przed urazami związanymi z uderzeniem małymi, spadającymi przedmiotami, a także przed ranami, które mogą wystąpić w przypadku otarcia głowy o wystający przedmiot, https://www.glovex.com.pl/shop/pl/p/Helm-ochronny-Schuberth-EUROGUARD-I79-GY/8031.

Zabezpiecz swoje dłonie

Przy pracach remontowych ręce są bardzo narażone na różnego typu urazy. Bardzo łatwo jest się skaleczyć poprzez przecięcie ostrym przedmiotem; można się też uderzyć młotkiem bądź innym ciężkim narzędziem. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment rękawic przeznaczonych do wielu rodzajów prac, w tym remontowych.

W zależności od tego, co musisz wykonać – czy jest to malowanie ścian, docinanie kafelków bądź układanie paneli podłogowych, wybierz te rękawice, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Gwarantujemy, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz modele odpowiednie do wszystkich rodzajów prac domowych. Dzięki nim zabezpieczysz swoje ręce przed wieloma urazami oraz ranami.

Ochrona dróg oddechowych

Drogi oddechowe również należy ochraniać przy wszelakich pracach remontowych. W pomieszczeniu, w którym przebiega remont, zawsze unosi się niezdrowy dla organizmu pył różnego pochodzenia, na przykład z ciętych płytek.

Również przebywanie w małym pomieszczeniu, w którym odbywa się malowanie farbą, niekorzystnie wpływa na stan ludzkiego zdrowia. Zawsze w takich sytuacjach należy chronić drogi oddechowe, gdyż substancje znajdujące się w farbach mogą podrażniać nos i gardło. Dlatego polecamy Państwu bogatą ofertę masek i półmasek ochronnych.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym maski są wykonane z antyalergicznych materiałów. Ponadto są to produkty sprawnie filtrujące powietrze, dzięki czemu noszenie ich nie spowoduje najmniejszego nawet dyskomfortu, a jedynie sprawi, że praca będzie przyjemniejsza, a drogi oddechowe zostaną odpowiednio zabezpieczone.

Strój roboczy – pierwszy krok w czasie remontu

Każdy remont wiąże się z bałaganem oraz obecnością różnorodnych substancji chemicznych. Farba, która może znaleźć się na skórze, bardzo często jest trudna do zmycia, co więcej – może powodować alergiczną wysypkę oraz inne skórne dolegliwości. Dlatego właśnie, oprócz ochrony poszczególnych partii ciała, należy też pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu skóry. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy kombinezony i ubrania robocze, które z pewnością odpowiednio ochronią i zabezpieczą skórę oraz spełnią wszelkie wymogi.

Nawet przy najmniejszych pracach remontowych należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie i podstawowych zasadach BHP. Jeżeli postąpisz zgodnie z podanymi powyżej wskazówkami dotyczącymi odpowiedniego ubioru, możesz mieć pewność, że cały zaplanowany przez Ciebie remont przebiegnie bez jakichkolwiek niespodzianek oraz urazów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium