×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Bezpieczne sandały robocze CXS LAND Cabrera S1 z podnoskiem

Bezpieczne sandały robocze CXS LAND Cabrera S1 z podnoskiem

Sandały ze stalowym podnoskiem CXS LAND Cabrera S1 SRC dedykowane są do pracy w magazynach, serwisach i na produkcji oraz wszędzie tam gdzie konieczna jest ochrona palców nóg przed urazem. Wykonane z naturalnego materiału skórzanego oraz oddychającej tkaniny. Cholewka zrobiona z szlifowanej skóry bydlęcej o grubości 1,4-1,6 mm jest lekka i komfrotowa. Zewnętrzne wzmocnienia pięty stabilizują stopy podczas chodzenia na nierównym podłożu. 
Wewnętrzna podszewka z włókniny przewiewnej i odpornej na ścieranie sprzyja trwałości i komfortowi uzytkowania. Sprzyjają temu wycięcia, które wpływają na wentylację. Elastyczna podeszwa gumowa jest olejoodporna, antystatyczna i przeciwpoślizgowa. Możliwość pracy na śliskim podłożu potwierdza klasa SRC. Czubek sandałów zabezpieczono przed okopaniem noskiem z gumowym wzmocnieniem. Stalkap chroni palce przed spadającymi przedmiotami z wysokości i zgnieceniem. Nowoczesny system wiązania linkowego znany z obuwia sportowego jest szybki i łatwy w użyciu. Koniec z pętającymi i rozwiązującymi się sznurowadłami. Odblaskowe elementy umieszczono na ciągadłach i elementach mocujących linki. W okolicy piętowej zastosowano absorber drgań, który wspomaga gumowa podeszwę w tłumieniu wstrząsów na twardym podłożu.

Niebiesko-czarna kolorystyka prezentuje się efektownie i nowocześnie, a pomarańczowe elementy ożywiają wizualnie 

Rozmiary od 35 do 48 na mniejsze i większe stopy

Bezpieczne sandały robocze CXS LAND Cabrera S1 SRC spełniają normę BHP

  • EN ISO 20345:2011 S1 SRC - obuwie ochronne z podnoskiem

Robocze-sandaly-bezpieczne-CXS-LAND-S1-CABRERA-z-metalowym-podnoskiem-piktogram

Więcej informacji szukaj na karcie produktu, możesz też złożyć zamówienie online lub mailowo: Sandaly-robocze-CXS-LAND-S1-CABRERA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium