×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Bezpieczeństwo podczas robót drogowych oraz imprez masowych

Bezpieczeństwo podczas robót drogowych oraz imprez masowych

W naszym kraju wykonuje się każdego dnia wiele różnego typu robót drogowych. Organizowane są też liczne imprezy masowe, przyciągające rzesze osób. Pamiętać należy, iż w tego rodzaju sytuacjach trzeba w wyjątkowo sumienny sposób zadbać o bezpieczeństwo. Dotyczy to rzecz jasna zarówno pracowników wykonujących roboty drogowe, jak i tysięcy ludzi uczestniczących w eventach.

Bariery ostrzegawcze

Bariery ostrzegawcze sprawdzą się w tej sytuacji idealnie, zwykle wykonane są z polipropylenu.  Lekkie i bardzo praktyczne, z powodzeniem można je szybko złożyć i rozłożyć. Zadbano także o to, by poszczególne panele można było z sobą łączyć – pozwala to na odgrodzenie dużych powierzchni z zastosowaniem przy tym wszelkich standardów bezpieczeństwa. Bariery drogowe wyposaża się także w specjalne odblaskowe elementy, by były wyraźnie widoczne także po zmroku.

Zastosowano w nich niezwykle ciekawe rozwiązanie poprawiające poziom bezpieczeństwa. Wiele rodzajów barier ostrzegawczych pozbawionych zostało elementów metalowych, dzięki czemu można używać ich bez obaw także podczas prac związanych z elektrycznością.

Pachołki – skuteczny sposób na bezpieczeństwo

Pachołki drogowe także wykorzystywane są z powodzeniem w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno osobom pracującym przy budowach, jak i innym użytkownikom. Ich pojawienie się znakomicie informuje o przeszkodach i odgradza tymczasowo strefę niebezpieczną.

Na rynku występuje obecnie wiele rodzajów pachołków drogowych. Różnią się one kolorami, wymiarami oraz przeznaczeniem. Najczęściej spotykane są pachołki barwy biało - czerwonej, świetnie widoczne nawet z dość dalekich odległości. Wyposażone są dodatkowo w elementy odblaskowe.

W trosce o środowisko naturalne wykonuje się je często z surowców powstałych z recyklingu. Są odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat. Pachołki drogowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, by można było używać je bez żadnych obaw.

Barierki ostrzegawcze oraz pachołki drogowe to niezwykle istotne elementy kompleksowej ochrony zdrowia oraz życia – zarówno podczas masowych imprez, jak i wykonywania robót na naszych ulicach. Pamiętajmy, iż bez nich bardzo trudno byłoby zadbać o bezpieczeństwo tysięcy osób. Warto więc wybierać dobre, sprawdzone, spełniające wszelkie wymogi marki produkujące te elementy. Wszak dbałość o maksymalne poczucie bezpieczeństwa to podstawa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium