GLOVEX Import i Dystrybucja BHP
ul. Łopuszańska 36
02­-220 Warszawa
marketing@glovex.pl

do kasy suma: 0,00 zł
Nowości producenta Big-Arbeitsschutz - 3 modele rękawic teXXor.
Nowości producenta Big-Arbeitsschutz - 3 modele rękawic teXXor.

teXXor-1701 trykotowe, z domieszką poliestru, w kolorze beżowym. Rozmiary: 8 i 10. Wyłącznie do prac o minimalnym zagrożeniu. Kategoria 1. Właściwości: bardzo dobra elastyczność. Zastosowanie: pakowanie i sortowanie, prace montażowe i ogólne. Link

teXXor-1947 wykonane z przędzy niewielkiej grubości z domieszką nylonu, powlekane kropkami z PCV. Kolor dzianiny granatowy, nakropienie czerwone. Kategoria ochronna 2. Bardzo dobrze dopasowane ze względu na elastyczność, wygodny w noszeniu, dobrą przyczepność PCV; dzianina przepuszczalna dla powietrza. Do ogólnych prac wszelkiego rodzaju, w motoryzacji, pakowanie produktów, budownictwie, rzemiośle, pracach montażowych, w transporcie, sortowania. Link .

teXXor-2404 z cienkiej dzianiny poliestrowej w czarnym kolorze, powlekane od wewnętrznej strony dłoni warstwą poliuretanu. Kategoria ochronna 2. Właściwości: dobre dopasowanie i elastyczność, wysoka odporność na ścieranie oraz wilgoć. Zastosowanie: idealne do pracy o wysokich wymaganiach w zakresie wyczucia narzędzi. Polecane w motoryzacji, lekkich pracach montażowych, do pakowania, sortowania, w transporcie, rzemiośle, budownictwie. Link .

Copyright © 2015 GLOVEX
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl