GLOVEX -  rękawice, odzież, obuwie, robocze, ochronne, artykuły BHP.

Ochrona oczu i twarzy, najnowsze propozycje JSP Oxford England.

Ochrona oczu i twarzy, najnowsze propozycje JSP Oxford England.

Okulary ochronne BHP, JSP Stealth 8000 LED służą do jednoczesnej ochrony wzroku przed urazami mechanicznymi oraz doświetlenia obszaru roboczego. Lampki diodowe umieszczone są w zausznikach, z możliwością precyzyjnej regulacji. Waga tylko 48 gram wraz z oświetleniem. Soczewki poliwęglanowe, klasa optyczna 1. Ochrona przed promieniowaniem UV-A, UV-B, UV-C o skuteczności 99%. Link do strony produktu.

Hybrydowe gogle ochronne z osłoną JSP Stealth 9200 są idealnym zabezpieczeniem wzroku oraz twarzy przed pyłami oraz odpryskami ciał stałych. Szczególnie polecane do prac w środowisku wysokiego zapylenia dla którego wymagana jest szczelna ochrona oczu. Link do strony produktu.

 JSP Stealth 16 g to najlżejsze okulary ochronne na świecie do zastosowań zawodowych. Normy: EN-166 1F, EN-170 2C-1,2 1FKN. Klasa optyczna 1. Zabezpieczają przed 99,9% promieniowania ultrafioletowego UV-A, UV-B, UV-C. Jak na rodzaj użytego materiału wyjątkowo wytrzymałe, odporne na zarysowania i ścieranie. Link do strony produktu.

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium