×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Współpraca

Sklep internetowy z artykułami BHP: terminowe dostawy rękawic roboczych oraz odzieży ochronnej i obuwia wszystkich klas. Zamówienia możesz składać online.

Wszystkich klientów zachęcamy do współpracy z naszą hurtownią w zakresie regularnych dostaw artykułów BHP. Dla stałych odbiorców przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. W naszej ofercie posiadamy produkty najlepszych europejskich dostawców. Obsługujemy firmy korporacyjne, produkcyjne, handlowe, urzędy, oświatę, oraz niewielkie firmy rzemieślnicze. Nasze usługi świadczymy dla odbiorców ostatecznych jak i pośredników. Jako bezpośredni importer z angielskiej firmy JSP, niemieckiej teXXor, czeskiej Ardon, Canis oraz Cerva, japońskiej Showa Glove Co. zapraszamy do współpracy hurtownie regionalne oferując satysfakcjonujące rabaty oraz warunki dostaw towaru do dalszej odsprzedaży.

Hurtownia BHP:

Na zakupy w ilościach hurtowych zapraszamy zarówno odbiorców ostatecznych jak i pośredników, do siedziby hurtowni w Łomiankach ul. Kolejowa 348, oraz za pośrednictwem Internetu.

Aby skorzystać z rabatów, przy zakupach hurtowych zapytaj: hurt@glovex.pl

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się ze sposobem pakowania towaru w hurtowni BHP - wydaniu internetowym.

Oferowane produkty mają stosowne certyfikaty i dopuszczenie zgodne z normami CE.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt

mailowy:

GLOVEX Sp. z o.o. | 05-092 Łomianki ul. Kolejowa 348.

Hurtownia BHP - rękawic, odzieży, obuwia roboczego i artykułów ochronnych; sprzedaż online przez sklep internetowy bhp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium