×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Polrok

Koreańska firma DK MFG jest liczącym się producentem rękawic ochronnych i roboczych oferujących swoje produkty w wielu krajach świata.

Specjalizacją są rękawiczki wykonane z przędz bawełnianych, poliestrowych i nylonowych produkowanych na nowoczesnych automatach. Zastosowana technologia umożliwia dokładność i powtarzalność produktu.

Oprócz standardowych i popularnych rękawic ogólnego stosowania, w ofercie znajdziecie rękawice ochronne specjalistyczne jak antystatyczne, zabezpieczające produkt przed statycznymi ładunkami elektrycznymi, antyprzecięciowe, powlekane lateksem, nitrylem czy poliuretanem.

Do najpopularniejszych należą wampirki, zwane potocznie "Wietnamka", cenione ze względu na jakość dzianiny z bawełny, warstwę elastycznej gumy, która nie kruszy się, oraz europejskiego rozmiaru.

Uzupełnieniem oferty są rękawice skórzano-tkaninowe, ze skór bydlęcych i kozich, w wersjach dwoinowych i licowanych. Wszystkie rękawiczki posiadają stosowne certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Link do rękawic Polrok

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium