×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

O nas

O nas - Witamy w internetowym dziale sprzedaży hurtowni BHP - GLOVEX Sp. z o.o.

Pomożemy Państwu w profesjonalnym doborze rękawic, odzieży, obuwia roboczego i ochronnego oraz artykułów BHP  dla wszystkich gałęzi przemysłu, budownictwa, przetwórstwa spożywczego, medycyny, stomatologii, laboratoriów, chemii, służb komunalnych i różnego typu usług. Oferowane artykuły posiadają wymagane przez prawo europejskie certyfikaty, atesty i dopuszczenia.

Posiadamy w ofercie większość z dostępnych na rynku polskim i europejskim środków ochrony. Szczególnie polecamy:

  • Rękawice robocze oraz odzież i obuwie BIG Arbeitsschutz GmbH oferowane pod nazwą handlową teXXor ruNNex, 4Protect. Obecnie jesteśmy importerem najdłużej współpracującym w Polsce z tym wiodącym niemieckim dostawcą.
  • Ochrony wzroku jak okulary i gogle, twarzy - osłony przeciwodpryskowe, głowy - kaski, hełmy i czapki, a także ochronniki słuchu i zatyczki przeciwhałasowe oraz maski i pochłaniacze, zapewnia nasz następny partner JSP Oxford England, z którym współpracujemy od kilku lat.
  • Oprócz wymienionych dostawców oferujemy produkty: Canis, Ardon, Cerva, Showa, Mercator-Medical, Reis, 3M, Fridrich&Fridrich, Ansell, Peltor, ruNNex, Filter Service, Free Hands, teXXor.

Dla odbiorców hurtowych lub do dalszej odsprzedaży Atrakcyjne Rabaty !!! Zapytaj hurt@glovex.pl

Zapraszamy na tradycyjne zakupy do sklepu z odzieżą roboczą w pełnym asortymencie. Wszystkich, którzy mają pytania albo chcieliby dowiedzieć się więcej na temat oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -15:00 | tel.: +48 501 897 967

Wysyłka wg. taryfikatora spedycji za pobraniem, na koszt Odbiorcy. Z chwilą wydania przez Glovex Sp. z o.o. towaru przewoźnikowi (spedytorowi) na nabywcę przechodzi prawo do dysponowania towarem jak właściciel

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium