×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Informacje o firmie

Hurtownia BHP stacjonarna oraz sklep internetowy GLOVEX oferuje szeroki wybór artykułów ochronnych, odzieży i ubrań roboczych oraz obuwia, a także rękawic.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym można znaleźć rękawice ochronne m.in. dla laboratoriów i służb komunalnych, budownictwa, przemysłu, rolnictwa.

W naszym asortymencie znajdą Państwo rękawice i ochrony do wszelkich zastosowań w przemyśle m.in. medycynie, stomatologii, przetwórstwie spożywczym, chemii jak i służbach komunalnych.

W ofercie posiadamy niemal wszystkie rękawice dostępne na polskim jak i europejskim rynku. Szczególnie polecamy produkty firmy  BIG Arbeitsschutz GmbH oferowane pod nazwą handlową teXXor, japońskiej Showa, czeskiej Canis, Cerva, Ardon. Obecnie nasza firma najdłużej współpracuje z tym czołowym niemieckim dostawcą.  Dzięki kilkuletniemu partnerstwu z firmą JSP Ltd. możemy Państwu zaoferować profesjonalne ochrony wzroku jak okulary, gogle, osłony twarzy, słuchu - nauszniki i zatyczki przeciwhałasowe, głowy - kaski, hełmy, czapko-kaski, sprzęt przeciwupadkowy - szelki, amortyzatory, linki, zestawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium