×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Okulary Swiss Eye

Podczas pracy w środowisku, gdzie mogą wystąpić czynniki szkodliwe dla oczu, niezwykle ważne jest, aby zapewnić im odpowiednią ochronę. Okulary robocze to podstawowe akcesoria ochronne, które różnią się zarówno wyglądem zewnętrznym, jak i zastosowanymi rozwiązaniami.

Opcje przeglądania

Tak jak w przypadku pozostałych środków ochrony indywidualnej, jeśli planujesz kupić okulary Swiss Eye, musisz dopasować model do zagrożeń występujących w środowisku pracy. Znaczenie ma nie tylko rodzaj wykonywanego zajęcia, ale także takie czynniki jak temperatura oraz wilgotność powietrza. Interesują Cię sprawdzone okulary ochronne? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz okulary Swiss One.

Okulary Swiss

Swiss One okulary to sprzęt do zadań specjalnych, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania i precyzję. Ten czołowy producent profesjonalnych okularów ochronnych, balistycznych i taktycznych to między innymi popularne okulary Swiss Eye Nighthawk oraz okulary taktyczne Swiss Eye.

W naszej ofercie znajdziesz okulary Swiss Eye zabezpieczające przed odpryskami cieczy i ciał stałych oraz promieniowaniem UV, które dzięki specjalnej powłoce są odporne na zaparowanie i zarysowania. Niewielka waga, regulowane zauszniki i miękki nosek to gwarancja komfortu i wygody nawet podczas wielu godzin pracy.

Wybierając nasze okulary ochronne masz pewność, że produkt spełnia normy europejskie, a certyfikowane materiały i sprawdzone rozwiązania zapewnią Ci bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Okulary Swiss Eye – opinie

Swiss Eye okulary to produkty przeznaczone do ochrony oczu – zabezpieczają przed urazami mechanicznymi i chemicznymi oraz szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Dobre okulary powinny dopasowywać się do kształtu głowy i zapewniać optymalną ostrość widzenia. Ważne, aby były wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie lekkie, co zwiększy komfort noszenia.

Takie akcesoria robocze są niezbędne, kiedy mamy do czynienia z zagrożeniami: mechanicznymi (pyły, ryzyko uderzenia), cieplnymi (płomienie, gorący płyn, rozbryzg roztopionego metalu), chemicznymi (rozbryzgi substancji chemicznych) oraz promieniowaniem (światło widzialne, podczerwień, laser). Oznacza to, że okulary ochronne Swiss One są niezbędne na wielu stanowiskach pracy. Doskonale sprawdzają się między innymi w zakładach produkcyjnych i przemysłowych, podczas prac budowlanych i remontowych czy podczas spawania i szlifowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium