×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Myjki do przemywania oczu

Oczomyjki należą do urządzeń stosowanych w sytuacjach kryzysowych.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Zestaw do płukania oka VERA 19 - Oczomyjka Zestaw do płukania oka VERA 19 - Oczomyjka
Producent: Polska
Cena: 314,20 zł (netto: 290,93 zł )
SZT.
zobacz więcej
Płyn do płukania oka Plum Eyewash 4604, 500 ml Płyn do płukania oka Plum Eyewash 4604, 500 ml
Cena: 51,04 zł (netto: 41,50 zł )
( 1 ml = 0,10 zł )
SZT.
zobacz więcej
Płyn do płukania oka Plum Eyewash 4691, 200 ml Płyn do płukania oka Plum Eyewash 4691, 200 ml
Cena: 45,60 zł (netto: 37,07 zł )
( 1 ml = 0,23 zł )
SZT.
zobacz więcej

Oczomyjki - płyny do przemywania oczu

zadaniem płynu do przemywania oczu jest bezzwłoczna pomoc pracownikom, którzy podczas wykonywania różnego rodzaju zadań, mieli kontakt z płynami oraz ciałami stałymi, szkodliwymi dla narządu wzroku. Mogą to być zanieczyszczenia zarówno mechaniczne - różnego rodzaju pyły, jak i ciecze, w tym żrące, drażniące i toksyczne lub wywołujące reakcje alergiczne.

Działanie zestawów polega na wypłukiwaniu i neutralizacji za pomocą roztworu chlorku sodu 0,9% (PWE) - płynem fizjologicznym - ciał stałych oraz szkodliwych cieczy, mogących doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń narządu wzroku. W przypadku skażenia lub poparzenia oczu kwasami lub zasadami należy najpierw zastosować sterylny płyn neutralizujący zawierający roztwór chlorku sodu o stężeniu 4,9%. Po awaryjnym stosowaniu, należy bezzwłocznie udać się do lekarza okulisty, w celu sprawdzenia pomimo szybkiej reakcji, czy nie nastąpiło uszkodzenia oczu, a wszystkie zanieczyszczenia zostały usunięte.

Do zakładów pracy posiadamy oczomyjkę - stanowisko stacjonarne do zawieszenia na ścianie, a dla pracowników mobilnych apteczkę oraz poręczne opakowania płynów po 200 i 500 ml. Profilaktycznie polecamy stosowanie okularów, gogli oraz osłon przeciwodpryskowych twarzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium