×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Ochrona wzroku - okulary i gogle ochronne CXS dostępne w hurtowni BHP

Ochrona wzroku - okulary i gogle ochronne CXS dostępne w hurtowni BHP

Ultralekkie okulary CXS-LYNX ważą tylko 22 gramy. Wersje szkieł: przeźroczysta, żółta i przyciemniana oferują wysoką postrzegalność w różnych warunkach. Wykonane z wytrzymałego poliwęglanu (polycarbonate). Ochraniają przed odpryskami według norm EN-166 oraz EN-170.

Link: Okulary CXS LYNX

Pojedyncza soczewka z dodatkowym profilem bocznym, miękki podnosek i końcówki zauszników z warstwą przeciwślizgową stanowią o wyjątkowo użytecznych walorach okularów CXS-FOX. Nylonowa oprawka, poliwęglanowe szybki o wykończeniu przeciw zaparowaniu oraz zarysowaniu umożliwiają 3 x dłuższe użytkowanie w porównaniu do wersji standardowej. Na otwartej przestrzeni przydatna jest ochrona wzroku przed promieniowaniem UV. Wyrób spełnia normy EN-166 oraz EN-170.

Link: Okulary ochronne CXS Fox

Okulary CXS-CHEETAH w wersjach przyciemnianych, szczególnie polecane do prac na otwartej przestrzeni przy silnym nasłonecznieniu. Miękki podnosek, soczewki o wykończeniu UV-Stop, przeciw zaparowaniu oraz zarysowaniu wydłużają czas stosowania. Polecane dla kierowców, pracowników budownictwa, przy wszelkich aktywnościach outdoorowych i sporcie.

Link: Okulary bhp CXS Cheetah

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium