×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Kaptury ewakuacyjne

Kaptury ewakuacyjne przeznaczone są do jednorazowego użycia w celu szybkiego ewakuowania się ze strefy skażonej chemikaliami. 

Opcje przeglądania
Kaptur ewakuacyjny Secura 2000 K/E-2 K2 Kaptur ewakuacyjny Secura 2000 K/E-2 K2
Producent: Secura B.C.
Cena: 441,71 zł (netto: 359,11 zł )
zobacz więcej
Kaptur ewakuacyjny Secura 2000 K/E-3 ABEK1 Kaptur ewakuacyjny Secura 2000 K/E-3 ABEK1
Producent: Secura B.C.
Cena: 428,63 zł (netto: 348,48 zł )
zobacz więcej
Zestaw ewakuacyjny SECURA 2000 E Zestaw ewakuacyjny SECURA 2000 E
Producent: Secura B.C.
Cena: 224,17 zł (netto: 182,25 zł )
zobacz więcej

Kaptury ewakuacyjne

W zależności od zastosowanych pochłaniaczy gazowych zabezpieczają układ oddechowy, wzrok oraz twarz przed działaniem par i gazów organicznych, nieorganicznych, kwaśnych, amoniaku i jego pochodnymi (aminy, metyloamina, dwumetyloamina, etyloamina). Odrębną grupę stanowią ucieczkowe kaptury przeznaczone do użycia podczas pożaru, wyposażone w filtropochłaniacze wielogazowe - ABEK1 P2 RD/CO.

Oprócz toksycznych gazów i pyłów chronią przed dymem oraz tlenkiem węgla. Pozwalają na bezpieczną ewakuację minimum 15 minut ze strefy pożaru. Należy pamiętać, że kapturów ewakuacyjnych nie należy stosować przy zawartości tlenu w powietrzu poniżej 17% objętości, oraz małych pomieszczeniach o niewystarczającej wentylacji. Sprzęt oczyszczający pakowany jest w torbę barierową oraz skrzynkę do powieszenia na ścianie. Parametry użytkowe zachowane są przez 5 lat od daty produkcji przy zachowaniu oryginalnego opakowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium