×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Nowości producenta Big-Arbeitsschutz - 2 modele rękawic teXXor.

Nowości producenta Big-Arbeitsschutz - 3 modele rękawic teXXor.

teXXor-1947 wykonane z przędzy niewielkiej grubości z domieszką nylonu, powlekane kropkami z PCV. Kolor dzianiny granatowy, nakropienie czerwone. Kategoria ochronna 2. Bardzo dobrze dopasowane ze względu na elastyczność, wygodny w noszeniu, dobrą przyczepność PCV; dzianina przepuszczalna dla powietrza. Do ogólnych prac wszelkiego rodzaju, w motoryzacji, pakowanie produktów, budownictwie, rzemiośle, pracach montażowych, w transporcie, sortowania. Link .

teXXor-2404 z cienkiej dzianiny poliestrowej w czarnym kolorze, powlekane od wewnętrznej strony dłoni warstwą poliuretanu. Kategoria ochronna 2. Właściwości: dobre dopasowanie i elastyczność, wysoka odporność na ścieranie oraz wilgoć. Zastosowanie: idealne do pracy o wysokich wymaganiach w zakresie wyczucia narzędzi. Polecane w motoryzacji, lekkich pracach montażowych, do pakowania, sortowania, w transporcie, rzemiośle, budownictwie. Link .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium