×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Nowa oferta sprzętu przeciwupadkowego JSP - Oxford

Nowa oferta sprzętu przeciwupadkowego JSP - Oxford

Szczególnie pragniemy zwrócić uwagę na nową gamę produktów JSP - K2, szelek przeciwupadkowych w klasie premium. Najwyższy standard ergonomii, komfort, bezpieczeństwo oraz szybkie wypinanie w sytuacjach awaryjnych. Przy projektowaniu skupiono uwagę na użytkowniku, łatwym zakładaniu i operowaniem sprzętem, właściwym dopasowaniu do cech fizycznych pracownika, zapewnieniu maksimum komfortu i niezawodnej ochrony. Wszystkie modele z tej grupy zostały przetestowane do wagi 136 kg. 

Materiały pomocnicze to liny pozycjonujące, amortyzatory bezpieczeństwa, regulowane systemy tłumiące, urządzenia hamujące - ograniczniki ruchu, modele sprzętu ratowniczego, systemy podnoszące, statywy, wciągarki. Linki narzędziowe, karabińczyki, haki do rusztowań, zatrzaśniki, zawiesie.

Proponujemy zestawy asekuracyjne do prac na rusztowaniach, dachach, obiektach przemysłowych.

Przemysłowy hełm do pracy na wysokości EVOLite®, SkyWorker®. Wkładka E.P.S. 4-punktowy oraz pasek podbródkowy. Norma EN-12492 oraz EN-397 w zakresie absorpcji uderzenia i przebicia. Kask-alpinistyczny-do-pracy-na-wysokosci-JSP-EVOLite-Skyworker

Mamy nadzieję, że oferta spełni wszelkie oczekiwania i zapewni bezpieczną i komfortową pracę. 

Link do sprzętu do pracy na wysokości /ochrona-przed-upadkiem/1/default/1/f_producer_49/1

 Aby być informowany o nowościach i promocjach zapisz się do naszego newslettera !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium