×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

JSP HardCap AeroLite najlżejsze czapki ochronne z wkładką

JSP HardCap AeroLite najlżejsze czapki ochronne z wkładką

Poznaj profesjonalny poziom ochrony głowy w pracy dzięki innowacyjnym czapkom ochronnym JSP HardCap AeroLite®

Czy wiesz, która z dostępnych na rynku antyskalpowych czapek ochronnych zgodnych z normą EN 812 jest najlżejsza?

Oto najważniejsze cechy i zalety hełmów lekkich JSP HardCap AeroLite®:

Lekka konstrukcja:

Czapka ochronna JSP HardCap AeroLite® waży mniej niż 135 gram, ustanawiając nowy standard jako najlżejsza czapka ochronna na rynku.

Pełna skorupa wewnętrzna z HDPE:

Pod materiałową powłoką zewnętrzną znajduje się ochronna warstwa - solidna skorupa z HDPE chroniąca przed uderzeniem. Lekka wyściółka udarowa z EPP, zapewnia elastyczność i wygodę bez uszczerbku dla ochrony. Sprzyja również osadzeniu na głowie.

Zwiększona widoczność:

Duże powierzchnie odblaskowe z boku i lamówki zwiększają widoczność pracownika w warunkach niedostatecznego oświetlenia, priorytetowo traktując bezpieczeństwo użytkowników w pracy.

Komfort:

Wymienna wyściółka Fit & Comfort oraz komfortowa wkładka odprowadzająca wilgoć i opaska przeciwpotna zapewniają higienę oraz wysoki poziom komfortu, nawet podczas wielogodzinnego noszenia w pracy.

Opcje daszka:

Do wyboru dwie długości - daszek 5 cm lub 2,5 cm, dostosowane do preferencji użytkownika w zakresie ochrony wzroku przed światłem lub szerszego pola widzenia. Najpopularniejsze kolory to czarny i niebieski. 

Technologia przepływu powietrza i cyrkulacja:

Duże, siatkowe panele boczne o otwartym splocie ułatwiają cyrkulację powietrza, zmniejszając gromadzenie się przy głowie użytkownika ciepłego i wilgotnego powietrza i dyskomfortu podczas długotrwałego użytkowania.

Higiena i trwałość:

Zdjętą tkaninę można prać w pralce bez utraty właściwości. Pamiętaj przestrzegać zalecanych temperatur, środków i suszenia. Materiał pokryty jest powłoką Polygiene®, która zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów powodujących nieprzyjemne zapachy, zapewniając długotrwałą świeżość i higienę.

Podsumowanie

Przemysłowe hełmy lekkie JSP HardCap AeroLite® zostały zaprojektowane w celu ochrony przed uderzeniami głową i zadrapaniami przez obiekty statyczne. Testowane z energią uderzenia wynoszącą 12 J i certyfikowane zgodnie z obowiązującą normą BHP. EN 812 - Przemysłowe hełmy lekkie do ochrony użytkownika przed uderzeniem głową w przedmioty twarde i nieruchome z taką siłą, która może spowodować rozdarcie skóry i inne powierzchniowe rany.

Link do produktów:

https://www.glovex.com.pl/lekki-helm-antyskalpowy-jsp-hardcap-aerolite-2,5-cm

https://www.glovex.com.pl/Helm-antyskalpowy-JSP-HARDCAP-AEROLITE-5-cm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium