×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Mercator Medical rękawiczki

Mercator Medical rękawice nitrylowe są przyjazne skórze, a ich anatomiczny kształt zapewnia swobodę ruchów i precyzję wykonywania poszczególnych czynności.

Rękawice nitrylowe SIMPLE PF Rękawice nitrylowe SIMPLE PF
Cena: 10,33 zł (netto: 8,40 zł )
zobacz więcej
Rękawiczki lateksowe SANTEX PP pudrowane Rękawiczki lateksowe SANTEX PP pudrowane
Cena: 12,83 zł (netto: 11,88 zł )
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe Nitrylex Green PF Rękawice nitrylowe Nitrylex Green PF
Cena: 12,96 zł (netto: 12,00 zł )
zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe NITRYLEX MAGENTA Rękawiczki nitrylowe NITRYLEX MAGENTA
Cena: 13,51 zł (netto: 12,51 zł )
zobacz więcej
Rękawiczki lateksowe bezpudrowe COMFORT PF Rękawiczki lateksowe bezpudrowe COMFORT PF
Cena: 13,61 zł (netto: 12,60 zł )
zobacz więcej
Rękawiczki nitrylowe NITRYLEX COMPLETE Rękawiczki nitrylowe NITRYLEX COMPLETE
Cena: 15,53 zł (netto: 14,38 zł )
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe NITRYLEX CLASSIC LONG Rękawice nitrylowe NITRYLEX CLASSIC LONG
Cena: 21,60 zł (netto: 20,00 zł )
zobacz więcej
Rękawice lateksowe AMBULANCE HIGH RISK Rękawice lateksowe AMBULANCE HIGH RISK
Cena: 30,12 zł (netto: 27,89 zł )
zobacz więcej

Rękawice ochronne to nie tylko rękawiczki robocze, ale także rękawice medyczne i jednorazowe rękawice nitrylowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom punktów diagnostycznych, jednostek medycznych oraz osób, które chcą zadbać o pełną higienę pracy nasza oferta zawiera rękawiczki Mercator Medical – wyroby medyczne traktowane jako środki ochrony indywidualnej.

Rękawice nitrylowe Mercator Medical to profesjonalne produkty przeznaczone do długotrwałego użytku. Wysokiej jakości materiały i staranne wykonanie potwierdzone wymaganymi certyfikatami sprawiają, że Mercator rękawice są niezastąpionym elementem ochrony na przykład w razie kontaktu z bakteriami i wirusami. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych.

Mercator Medical – profesjonalna ochrona dłoni

Mercator Medical to firma znana przede wszystkim z takich produktów jak rękawice medyczne, które zachowują swoje właściwości przez długie godziny. Specjalistyczne środki ochrony, które znajdziesz w naszej ofercie przeznaczone są głównie dla sektora medycznego, salonów tatuażu, przemysłu motoryzacyjnego, miłośników majsterkowania i osób, które chcą zadbać o higienę pracy podczas sprzątania.

Zaletą anatomicznej budowy naszych rękawic zgodnych z naturalnymi krzywiznami ciała jest wyjątkowy komfort noszenia, który przekłada się na mniejsze zmęczenie dłoni. Aby jeszcze zwiększyć wygodę, wybrane rękawice ochronne podzielone są na prawe i lewe.

Mercator Medical rękawiczki ochronne

Chcemy, żeby każdy znalazł w naszej ofercie produkty, które spełnią jego oczekiwania i potrzeby, dlatego Mercator Medical rękawice to zarówno rękawiczki lateksowe, winylowe, jak i Mercator Medical rękawice nitrylowe. Jednorazowe rękawice z winylu doskonale sprawdzą się w pracach domowych albo w przemyśle spożywczym, a Nitrylex Classic Mercator Medical – w gastronomii, salonach fryzjerskich i kosmetycznych czy w służbie zdrowia i laboratoriach.

Nitrylowe rękawiczki ochronne nie uciskają dłoni, a teksturowane końcówki palców zapewniają pewniejszy uchwyt nawet śliskich przedmiotów. Co ważne, nitrylowe i winylowe ochronne rękawice Mercator Medical to doskonała alternatywa dla klasycznego lateksu, który może powodować reakcje alergiczne skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium