GLOVEX -  rękawice, odzież, obuwie, robocze, ochronne, artykuły BHP.

Mercator Medical rękawiczki

Mercator Medical rękawice nitrylowe są przyjazne skórze, a ich anatomiczny kształt zapewnia swobodę ruchów i precyzję wykonywania poszczególnych czynności.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Rękawice gospodarcze Ideall Yellow Rękawice gospodarcze Ideall Yellow
Cena: 1,69 zł 2,00 zł (netto: 1,37 zł 1,63 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Rękawice lateksowe MAXTER PF bezpudrowe Rękawice lateksowe MAXTER PF bezpudrowe
Cena: 21,60 zł (netto: 20,00 zł )
zobacz więcej
Rękawice lateksowe SUPERGUARD pudrowane Rękawice lateksowe SUPERGUARD pudrowane
Cena: 17,28 zł (netto: 16,00 zł )
zobacz więcej
Rękawice medyczne winylowe SIMPLE PF Rękawice medyczne winylowe SIMPLE PF
Cena: 11,54 zł (netto: 9,38 zł )
zobacz więcej
  • nowość
Rękawice nitrylowe Nitrylex® BASIC Rękawice nitrylowe Nitrylex® BASIC
Cena: 24,98 zł (netto: 23,13 zł )
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe POWERGRIP BLACK Rękawice nitrylowe POWERGRIP BLACK
Cena: 45,36 zł (netto: 36,88 zł )
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe POWERGRIP ORANGE Rękawice nitrylowe POWERGRIP ORANGE
Cena: 45,36 zł (netto: 36,88 zł )
zobacz więcej
Rękawice medyczne lateksowe Dermagel® PF Rękawice medyczne lateksowe Dermagel® PF
Cena: 22,95 zł (netto: 21,25 zł )
zobacz więcej

Rękawice ochronne to nie tylko rękawiczki robocze, ale także rękawice medyczne i jednorazowe rękawice nitrylowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom punktów diagnostycznych, jednostek medycznych oraz osób, które chcą zadbać o pełną higienę pracy nasza oferta zawiera rękawiczki Mercator Medical – wyroby medyczne traktowane jako środki ochrony indywidualnej.

Rękawice nitrylowe Mercator Medical to profesjonalne produkty przeznaczone do długotrwałego użytku. Wysokiej jakości materiały i staranne wykonanie potwierdzone wymaganymi certyfikatami sprawiają, że Mercator rękawice są niezastąpionym elementem ochrony na przykład w razie kontaktu z bakteriami i wirusami. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych.

Mercator Medical – profesjonalna ochrona dłoni

Mercator Medical to firma znana przede wszystkim z takich produktów jak rękawice medyczne, które zachowują swoje właściwości przez długie godziny. Specjalistyczne środki ochrony, które znajdziesz w naszej ofercie przeznaczone są głównie dla sektora medycznego, salonów tatuażu, przemysłu motoryzacyjnego, miłośników majsterkowania i osób, które chcą zadbać o higienę pracy podczas sprzątania.

Zaletą anatomicznej budowy naszych rękawic zgodnych z naturalnymi krzywiznami ciała jest wyjątkowy komfort noszenia, który przekłada się na mniejsze zmęczenie dłoni. Aby jeszcze zwiększyć wygodę, wybrane rękawice ochronne podzielone są na prawe i lewe.

Mercator Medical rękawiczki ochronne

Chcemy, żeby każdy znalazł w naszej ofercie produkty, które spełnią jego oczekiwania i potrzeby, dlatego Mercator Medical rękawice to zarówno rękawiczki lateksowe, winylowe, jak i Mercator Medical rękawice nitrylowe. Jednorazowe rękawice z winylu doskonale sprawdzą się w pracach domowych albo w przemyśle spożywczym, a Nitrylex Classic Mercator Medical – w gastronomii, salonach fryzjerskich i kosmetycznych czy w służbie zdrowia i laboratoriach.

Nitrylowe rękawiczki ochronne nie uciskają dłoni, a teksturowane końcówki palców zapewniają pewniejszy uchwyt nawet śliskich przedmiotów. Co ważne, nitrylowe i winylowe ochronne rękawice Mercator Medical to doskonała alternatywa dla klasycznego lateksu, który może powodować reakcje alergiczne skóry.

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium