×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Maseczki higieniczne (chirurgiczne)

Maski/półmaski higieniczne przeznaczone są do stosowania w celu ochrony pracownika, pacjenta lub produkty przed skażeniem drobnoustrojami. Zazwyczaj wykonane są z włókniny polipropylenowej, włókniny lub modyfikowanego papieru.

Opcje przeglądania
Maska wielokrotnego użytku MAS-SAFER-MIDI Maska wielokrotnego użytku MAS-SAFER-MIDI
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 4,58 zł (netto: 3,72 zł )
zobacz więcej
Ochraniacz osłona ust i brody OST Ochraniacz osłona ust i brody OST
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 22,10 zł (netto: 17,97 zł )
zobacz więcej

Maska higieniczna

W celu zapewnienia właściwej ochrony stosuje się włókniny dwu i trójwarstwowe. Tkanina powstrzymuje kurz, pył oraz zarazki. Jednorazowe maski higieniczne można kupić w kolorze białym, niebieskim, zielonym, żółtym i zielonym. Aby dopasować maski do różnych wielkości twarzy wykorzystuje się konstrukcję z lamelek, które stosownie do potrzeby rozchylając się powiększają powierzchnię oddechową. Można spotkać modele wyposażone w blaszkę nosową, po odpowiednim dopasowaniu eliminuje ona dostawanie się fałszywego powietrza tzn. niefiltrowanego. Do umieszczenia maski na głowie służą elastyczne gumki lub materiałowe troki w przypadku chirurgicznych. Podane ceny są za sztukę lub opakowanie zbiorcze zależnie od modelu. Maski/półmaski higieniczne są produktem jednorazowym ochronnym, kategorii 1 - wyłącznie czynniki niskiego ryzyka.

W jaki sposób maseczki higieniczne chronią przed zakażeniem wirusami?

Maseczki jednorazowe lub wielorazowe stanowią barierę, która nie pozwala rozprzestrzeniać się drobnoustrojom znajdującym się w wydychanym powietrzu. O ile nie zapobiegają one całkowicie przedostawaniu się wirusów i bakterii, to znacznie obniżają one ich ilość oraz odległość, na jaką mogą powędrować. Ponieważ czynniki infekcyjne zostają na maseczce, bardzo ważne jest jej częste wymienianie.

Zamów maseczki higieniczne chirurgiczne i wielokrotnego użytku w sklepie Glovex!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium