×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Kurtki robocze odblaskowe

Kurtki robocze odblaskowe są podstawowym elementem garderoby każdego pracownika wykonującego pracę na świeżym powietrzu. Dotyczy to głównie pracy po zmroku i w miejscach o ograniczonej widoczności terenu. Jest to rodzaj ubrania zakwalifikowany do kategorii odzieży ostrzegawczej.

Kurtki odblaskowe robocze – niezbędne do pracy po zmroku

Warto zaznaczyć, że znajduje ona zastosowanie nie tylko wśród służb drogowych i innego rodzaju służb (policja, straż pożarna, medycy itd.) lub podczas pracy na wysokości. Kurtki odblaskowe stosowane są wszędzie tam, gdzie pracownik musi być widoczny. Dlatego porządna kurtka ostrzegawcza sprawdzi się również w magazynach lub w chłodniach.

Kurtki robocze odblaskowe – charakterystyka

Kolorem bazowym tego typu odzieży ochronnej jest fluorescencyjny żółty lub pomarańczowy, ale występują także wersje zielone, białe i szare. Dodatkowo kurtki robocze ostrzegawcze wyposażone są w taśmy odblaskowe i różne oznaczenia. Posiadają wiele elementów ułatwiających użytkowanie, m.in. odpinane rękawy, zamek błyskawiczny przy kieszeniach, wewnętrzną skrytkę, ściągacze na rękawach, ocieplane podszycie czy regulowane mankiety zapinane na rzep. Niektóre modele mają również odpinany kaptur zapewniający ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Warto dodać, że odzież ochronna tego typu wykonywana jest z wytrzymałego materiału, który zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Nie jest on podatny na zniszczenie oraz prucie. Zabrudzenia powstałe na kurtce można z łatwością usunąć poprzez wypranie jej w pralce.

Dostępne warianty kurtek BHP odblaskowych

Oferujemy wiele rodzajów kurtek odblaskowych roboczych. Znane marki odzieży ochronnej oferują szeroki wybór kurtek dla kobiet i mężczyzn. Oprócz podstawowych fasonów można znaleźć odzież ochronną z przedłużanym tyłem, zabezpieczającym przed wilgocią i wodą. Dostępne są również warianty w postaci płaszcza wodoodpornego z pasami odblaskowymi.

Wiele modeli tworzonych jest z wodoodpornych, przepuszczających powietrze materiałów, co zapewnia nie tylko bezpieczeństwo i widoczność w trakcie pracy, ale także wygodę i maksymalną funkcjonalność.

Należy pamiętać, że renomowana odzież robocza odblaskowa, w tym kurtki, musi spełniać standardy bezpieczeństwa zawarte w normach BHP.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium