×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Kombinezony jednorazowe

Kombinezony ochronne jednorazowe są idealnym rozwiązaniem, gwarantującym bezpieczną pracę i ochronę, w sytuacji gdy przebywamy w miejscu, gdzie występują warunki o podwyższonym ryzyku zakażenia. Jednorazowy kombinezon ochronny należy do kategorii odzieży ochronnej i najczęściej wykorzystywany jest w służbie zdrowia, w gabinetach medycznych, szpitalach zakaźnych, a niektóre modele także w przemyśle spożywczym lub jako kombinezon malarski.

Kombinezon malarski jednorazowy LAMICOM Kombinezon malarski jednorazowy LAMICOM
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 13,06 zł (netto: 10,62 zł )
zobacz więcej
Kombinezon pyło-chemoodporny TYVEK 500 XPERT Kombinezon pyło-chemoodporny TYVEK 500 XPERT
Producent: DuPont
Cena: 24,53 zł (netto: 19,94 zł )
zobacz więcej
Kombinezon pyło-chemoodporny TYVEK EASYSAFE 200 Kombinezon pyło-chemoodporny TYVEK EASYSAFE 200
Producent: DuPont
Cena: 22,58 zł (netto: 18,36 zł )
zobacz więcej
Kombinezon pyło-chemoodporny TYVEK® 600 PLUS Kombinezon pyło-chemoodporny TYVEK® 600 PLUS
Producent: DuPont
Cena: 45,01 zł (netto: 36,59 zł )
zobacz więcej
Kombinezon chemiczny CHEMSAFE C1 klasa 5/6 Kombinezon chemiczny CHEMSAFE C1 klasa 5/6
Cena: 8,71 zł (netto: 7,08 zł )
zobacz więcej
Kombinezon chemiczny CHEMSAFE MS1 klasa 5/6 Kombinezon chemiczny CHEMSAFE MS1 klasa 5/6
Cena: 8,24 zł (netto: 6,70 zł )
zobacz więcej
Kombinezon chemiczny CHEMSAFE SHIELD Kombinezon chemiczny CHEMSAFE SHIELD
Cena: 54,78 zł (netto: 44,54 zł )
zobacz więcej
Kombinezon malarski jednorazowy KOM Kombinezon malarski jednorazowy KOM
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 7,56 zł (netto: 6,15 zł )
zobacz więcej
Kombinezon ochronny 3M 4540+ Kombinezon ochronny 3M 4540+
Producent: 3M Company
Cena: 54,15 zł (netto: 44,02 zł )
zobacz więcej
Kombinezon pyło-chemoodporny SMS TYP 5/6 teXXor 4556 Kombinezon pyło-chemoodporny SMS TYP 5/6 teXXor 4556
Cena: 8,36 zł 10,50 zł (netto: 6,80 zł 8,54 zł )
zobacz więcej
  • promocja

Jednoczesne użycie kombinezonu roboczego, maseczki i jednorazowych rękawiczek zapewnia maksymalną izolację od szkodliwych czynników. Wybór odpowiedniego jednorazowego kombinezonu ochronnego nie jest prosty ze względu na mnogość dostępnych modeli, które dedykowane są do ochrony przed różnymi niebezpiecznymi czynnikami, np. chemicznymi, zakaźnymi, pyłami. Dlatego przy doborze odpowiedniego kombinezonu warto sugerować się radami ekspertów.

Jak dobrać kombinezon ochronny, żeby skutecznie chronił zdrowie?

Kombinezony ochronne są właściwym środkiem ochrony osobistej w wielu różnych sytuacjach, szczególnie tam, gdzie pojawia się potrzeba zabezpieczenia przed zagrożeniem bakteriologicznym, czy rozpylonymi substancjami chemicznymi. Dostępne kombinezony stanowią pod tym względem skuteczne środki ochrony indywidualnej (kategoria III), pozwalające uniknąć rozmaitych szkodliwych konsekwencji.

Odpowiednie dopasowanie kombinezonu ochronnego jednorazowego jest również niezwykle istotne, jeśli ochrona ma być skuteczna. Dlatego oferujemy odzież ochronną w szerokiej gamie rozmiarów (od rozmiaru M do XL). Kombinezony występują w dwóch kolorach: neutralnym białym i ostrzegawczym żółtym. Dzięki prostej, szczelnej konstrukcji oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów (np. nowoczesna, lekka i wytrzymała tkanina TYVEK) kombinezony jednorazowe gwarantują swobodę ruchów iidealnie sprawdzają się w czasie pracy manualnej jednocześnie chroniąc ubranie pracownika przed kontaktem ze źródłem zagrożenia, zabrudzeniem lub uszkodzeniem.Niektóre modele jednorazowych kombinezonów ochronnych są przystosowane do ochrony pracowników przed pyłkami, cząstkami stałymi oraz innymi zanieczyszczeniami obecnymi w powietrzu.

Zastosowanie kombinezonów ochronnych jednorazowych

Choć kombinezony ochronne kojarzą się przede wszystkim ze służbą zdrowia, to mogą one zostać wykorzystane również w innych sytuacjach.. Stosuje się je np. w salonach kosmetycznych, w czasie wykonywania wybranych zabiegów oraz na czas przeprowadzania czynności dezynfekujących i sterylizujących.

Kombinezonów jednorazowych można z powodzeniem używać podczas prac remontowych, malarskich oraz z wykorzystaniem lakierów – w tym przypadku chronią pracowników przed zanieczyszczeniem i zamoczeniem, a ich materiał stanowi solidne zabezpieczenie przed rozpylonymi chemikaliami.

Kombinezony ochronne są ponadto wykorzystywane w laboratoriach, w czasie przygotowywania produktów medycznych o szczególnych wymaganiach, a także w placówkach gdzie wymagane jest zachowanie maksymalnie sterylnych warunków.

Oferowane jednorazowe kombinezony ochronne

Jednorazowe kombinezony ochronne to produkty dostępne i oferowane przez różnych dostawców. Parametry poszczególnych produktów mogą się różnić w zależności od wykorzystanego materiału i sposobu konstrukcji, gwarantując odmienny rodzaj odporności oraz różne zastosowanie. Warto zdecydować się na kombinezon jednorazowy wykonany z 100% polipropylenu (o gramaturze rzędu 40-60g/m2). Różne warianty takich kombinezonów znajdziesz w sklepie Glovex.

W naszej ofercie znajduje się także robocze obuwie ochronne, fartuchy, maski i rękawiczki jednorazowe, dzięki czemu w łatwy sposób skompletujesz odpowiedni strój ochronny w pełni zabezpieczający przed różnymi szkodliwymi czynnikami oraz dopasowany do rodzaju wykonywanej pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium