GLOVEX -  rękawice, odzież, obuwie, robocze, ochronne, artykuły BHP.

JSP

JSP Oxford England jest wiodącym europejskim producentem zaawansowanych technologicznie środków ochrony indywidualnej. Firma projektuje i wytwarza artykuły BHP najwyższej jakości nie tylko zaspakajając potrzeby użytkowników, ale również przewyższając ich oczekiwania. 

Okulary ochronne Jsp Stealth 9000 Polarised Okulary ochronne Jsp Stealth 9000 Polarised
Cena: 232,33 zł (netto: 188,89 zł )
SZT.
zobacz więcej
Naklejki odblaskowe do hełmów JSP EVO2/3 Naklejki odblaskowe do hełmów JSP EVO2/3
Cena: 230,15 zł (netto: 187,11 zł )
OP.
zobacz więcej
Hełm ochronny JSP EVO8 LINESMAN Hełm ochronny JSP EVO8 LINESMAN
Cena: 214,59 zł 272,24 zł (netto: 174,46 zł 221,33 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Hełm ochronny JSP EVO8 VNT Hełm ochronny JSP EVO8 VNT
Cena: 139,99 zł 237,75 zł (netto: 113,81 zł 193,29 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Hełmowa osłona twarzy SUREFIT do JSP seria EVO Hełmowa osłona twarzy SUREFIT do JSP seria EVO
Cena: 128,23 zł (netto: 104,25 zł )
SZT.
zobacz więcej
Hełm antyskalpowy JSP HARDCAP A1+ WINTER Hełm antyskalpowy JSP HARDCAP A1+ WINTER
Cena: 123,89 zł (netto: 100,72 zł )
SZT.
zobacz więcej
Kask ochronny JSP EVO 6100 WRH biały Kask ochronny JSP EVO 6100 WRH biały
Cena: 122,99 zł (netto: 99,99 zł )
SZT.
zobacz więcej
Hełm antyskalpowy JSP HARDCAP A1+ 7 cm Hełm antyskalpowy JSP HARDCAP A1+ 7 cm
Cena: 102,40 zł (netto: 83,25 zł )
zobacz więcej
Hełm antyskalpowy JSP HARDCAP A1+ 5 cm Hełm antyskalpowy JSP HARDCAP A1+ 5 cm
Cena: 102,40 zł (netto: 83,25 zł )
zobacz więcej
Kask ochronny Jsp EVOlite Vnt Kask ochronny Jsp EVOlite Vnt
Cena: 83,09 zł (netto: 67,55 zł )
zobacz więcej
Okularo-gogle ochronne JSP Stealth Hybrid Okularo-gogle ochronne JSP Stealth Hybrid
Cena: 81,55 zł (netto: 66,30 zł )
SZT.
zobacz więcej
Kask ochronny JSP EVOLite WRH VNT Kask ochronny JSP EVOLite WRH VNT
Cena: 73,04 zł 111,37 zł (netto: 59,38 zł 90,54 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Kask ochronny JSP Evo3 WRH Kask ochronny JSP Evo3 WRH
Cena: 63,04 zł (netto: 51,25 zł )
zobacz więcej

Misją przedsiębiorstwa założonego w 1964 roku jest produkcja innowacyjnych artykułów, które pomagają poprawić bezpieczeństwo i higienę pracy. O skali przedsięwzięcia stanowi fakt, dostępności akcesoriów ŚOI w 90 krajach na świecie. Oprócz nowoczesnych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych bezsprzecznym atutem są przystępne ceny przy zachowaniu jakości na poziomie premium.

Na szczególną uwagę zasługują hełmy ochronne i robocze. Nie trzeba reklamować kasków takich jak: Evo8, Evo3, Evo2, EvoLite czy MK7 MK3, modele są znane i cenione, a ich roczna produkcja wynosi ponad 4 miliony sztuk. Do pracy na wysokości przewidziano specjalne modele z czteropunktowymi paskami podbródkowymi, krótkimi daszkami i regulacją rozmiaru pokrętłem. Ważną cechą jest komplet akcesoriów, okulary chowane pod skorupę, nauszniki przeciwhałasowe montowane do fabrycznych slotów, osłony twarzy. Przydatne lampki LED naklejki odblaskowe poprawiają widoczność i bezpieczeństwo. Producent oferuje części zamienne jak więźby, potniki i inne, które są dostępne w stałej ofercie.

Dla pracowników pracujących w serwisach i warsztatach oferta hełmów antyskalpowych JSP HARDCAP w wersjach wentylowanych na lato oraz z różnymi długościami daszków.

Doskonałe pod względem bezpieczeństwa, a także w modnej stylistyce okulary robocze Stealth, Aquarius, Eclipse, Cyber, MartCare oraz nadokulary Lucerne Plus, to tylko niektóre z propozycji. Gogle ochronne Stealth900, Atlantic i Jupiter, skutecznie ochronią wzrok przed odpryskami i cieczami. Seria osłon Invincible, Avenger, zabezpieczy całą twarz przed urazem. Dla kosiarzy zestawy BushMaster z osłoną przeciwodpryskową z poliwęglanu oraz metalowej siatki ze słuchawkami nausznymi chroniącymi przed hałasem

Ochronniki słuchu to przede wszystkim przeciwhałasowe nauszniki Classic, Monaco, FoldaMuff, J-Muff, Supa-Muff, EconoMuff. Osiągają poziom tłumienia dźwięku do SNR=36 dB. Zatyczki do uszne - stopery również w bogatym wyborze.

Najnowszej generacji sprzęt przeciw upadkowi z wysokości, składa się z szelek, amortyzatorów, linek, zatrzaśników, urządzeń samohamownych jak również kompletnych zestawów.

Osłona dróg oddechowych to nowa seria masek Force8 i Force10 z wszechstronnymi zestawami pochłaniaczy i filtrów, a także respiratory przeciwpyłowe FlexiNet, Olympus, Martcare-FFP-1,2,3. Komplet pochłaniaczy chemicznych z szybkim złączem bagnetowym zabezpiecza drogi oddechowe przed szkodliwym działaniem oparów kwaśnych, organicznych i nieorganicznych oraz amoniakiem. Innowacyjne zawory wydechowe Typhoon™ ograniczają wilgoć i temperaturę pod czaszą nie stawiając zbytniego oporu.

Nagrodzony licznymi nagrodami branżowymi rewolucyjny zestaw JSP POWERCAP ochrania czapko-kaskiem głowę, osłoną twarzy zabezpiecza przed odpryskami ciał stałych, a respirator z wymuszonym przepływem powietrza drogi oddechowe przed szkodliwym działaniem pyłów.

Bezpieczeństwo drogowe to szeroka gama produktów barier, pachołków, taśm ostrzegawczych. Szczególnym powodzeniem klientów cieszą się Workgate® 3 Gate oraz nożycowa Titan® Expander Barrier dostępne w różnych kolorach.

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium