×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Fartuch medyczny z włókniny MERCATOR W267 niebieski

Dostępność: w ciągłej ofercie
Wysyłka w: do 7 dni
Kod: 7330_W2671002-50















Cena: 17,06 zł
Cena netto: 15,80 zł
Produkt sprzedawany w opakowaniu zawierającym 10 op.
RABAT W KOSZYKU OD:
700zł - 2%
 
1 000zł - 2,5%
 
1 500zł - 3%
 
ilość OP.
przechowalnia
* - Pole wymagane

Opis

Fartuch medyczny z włókniny MERCATOR W267 niebieski - wiązany na troki

Ochronny fartuch z włókniny fizelinowej MERCATOR W267 w kolorze niebieskim to niezastąpiony element odzieży ochronnej w środowisku medycznym. Tworzy skuteczną barierę zabezpieczającą ubranie przed potencjalnym skażeniem, co czyni go nieodzownym zarówno dla personelu medycznego, jak i odwiedzających placówki szpitalne. Jego konstrukcja efektywnie ogranicza transmisję patogenów i drobnoustrojów chorobotwórczych, dzięki czemu sprawdza się na oddziałach ratunkowych, w jednostkach udzielających nagłej pomocy, przy mniejszych zabiegach chirurgicznych oraz w strefach o podwyższonym ryzyku zakażeń, takich jak izby przyjęć, sale porodowe czy oddziały intensywnej terapii.

Fartuch został uszyty w całości z włókniny polipropylenowej (100% PP), co zapewnia mu funkcjonalność oraz szerokie możliwości zastosowania. Jest dostępny w czterech rozmiarach, co pozwala na lepsze dopasowanie do sylwetki użytkownika. MERCATOR W267 niebieski to produkt jednorazowego użytku – jego zakładanie odbywa się od przodu, a wiązanie na plecach za pomocą troków gwarantuje stabilność oraz wygodę podczas noszenia.

Dodatkowym atutem jest długi rękaw zakończony gumką-ściągaczem, który delikatnie przylega do nadgarstków, eliminując konieczność ciągłych poprawek i pozwalając na pełną swobodę ruchów. Fartuch dostępny jest w jasnym, niebieskim kolorze i oferowany w rozmiarach od M do XXL.

  • Jesteś zainteresowany ilościami hurtowymi? Zapytaj: hurt@glovex.pl
  • Włóknina - z polipropylenu
  • Gramatura 22 g/m²
  • Flizelina (z niem. Vlieseline) – włóknina powstała z termicznego połączenia włókien syntetycznych
  • Fason: szyty z elementów
  • Wiązany z tyłu na troki
  • Mankiety zakończone gumką
  • Dostępne rozmiary: M, L, XL, XXL
  • Kolor: niebieski
  • Niejałowy (niesterylny)
  • Wyrób medyczny klasy I
  • Fartuch ochronny z włókniny Mercator Medical posiada Deklarację Zgodności CE
  • SPRZEDAŻ NA PEŁNE KARTONY = 10 OPAKOWAŃ PO 10 SZTUK FARTUCHÓW = 100 SZTUK 

Fartuch medyczny z włókniny MERCATOR W267 niebieski spełnia normy:

  • Procedura Oceny Zgodności Załącznik II+III Rozporządzenia (UE) 2017/745
  • EN ISO 14971:2019
  • EN ISO 15223-1:2021
  • EN ISO 204172021
  • EN ISO 10993-1:2020
  • EN ISO 10993-5:2009
  • EN ISO 10993-10:2013

Podmiot odpowiedzialny:

  • SUNGO Europe B.V. Fascinatio Boulevard 522, Unit 1.7, 2909VA Capelle aan den IJssel, Niderlandy SRN: NL-AR-000000247

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Produkty polecane

Fartuch laboratoryjny MERCATOR z włókniny napy Fartuch laboratoryjny MERCATOR z włókniny napy
Cena: 2,58 zł (netto: 2,10 zł )
Fartuch laboratoryjny z włókniny MERCATOR biały rzep Fartuch laboratoryjny z włókniny MERCATOR biały rzep
Cena: 2,74 zł (netto: 2,23 zł )
Fartuch medyczny z włókniny MERCATOR W267 zielony 10 sztuk Fartuch medyczny z włókniny MERCATOR W267 zielony 10 sztuk
Cena: 17,20 zł (netto: 15,93 zł )

Inne produkty z tej kategorii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium