×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Bluzy odblaskowe

Bluzy wyposażone w elementy odblaskowe stanowią istotną część odzieży roboczej, które w zdecydowany sposób poprawiają bezpieczeństwo pracy . W wielu miejscach odzież robocza odblaskowa, w tym także bluza robocza, to podstawowy element ubioru pracowników.

Bluza robocza Hi-Vis KNOXFIELD 290 2w1 Bluza robocza Hi-Vis KNOXFIELD 290 2w1
Cena: 221,31 zł (netto: 179,93 zł )
zobacz więcej
Bluza robocza Hi-Vis KNOXFIELD z kapturem Bluza robocza Hi-Vis KNOXFIELD z kapturem
Cena: 242,56 zł (netto: 197,20 zł )
zobacz więcej
Ostrzegawczy polar LAHTI PRO HI-VIS Ostrzegawczy polar LAHTI PRO HI-VIS
Producent: LAHTI PRO
Cena: 156,97 zł (netto: 127,62 zł )
zobacz więcej
Bluza ostrzegawcza CXS HALIFAX Bluza ostrzegawcza CXS HALIFAX
Cena: 190,81 zł (netto: 155,13 zł )
zobacz więcej
Bluza robocza ostrzegawcza CXS BENSON Bluza robocza ostrzegawcza CXS BENSON
Cena: 223,72 zł (netto: 181,89 zł )
zobacz więcej

Odblaskowe elementy ubioru roboczego gwarantują wysoki poziom widoczności w każdych warunkach pogodowych, zarówno na placu budowy, jak i w otwartym terenie, np. podczas prac drogowych. Odpowiednio dobrana bluza odblaskowa nie tylko wpływa na poprawę bezpieczeństwa, ale także na jakość pracy i samopoczucie pracowników. Ważny jest dobór odpowiedniego modelu i fasonu, który spełni wszystkie wymagane normy BHP i zapewni odpowiedni komfort.

Odzież odblaskowa – podstawowa bezpieczeństwa Twoich pracowników

Większości z nas odzież odblaskowa kojarzy się z wyposażeniem służb: np. pracowników pogotowia ratunkowego, strażaków, czy policjantów. Tymczasem rozmaite grupy – nie tylko zawodowe – korzystają z odzieży odblaskowej. Należy tutaj wymienić zwłaszcza drogowców oraz osoby zatrudnione w służbach miejskich i porządkowych, ale także budowlańców i pracowników remontowych.

Bluzy odblaskowe okazują się niezwykle użyteczne w wielu sytuacjach ze względu na ich unikalne właściwości konstrukcyjne. Jaskrawy kolor poprawia widoczność osób noszących bluzę z odblaskami po zmroku, w nocy, a także podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. W ofercie posiadamy różne modele, różniące się rozmieszczeniem elementów odblaskowych. W części powierzchnie odblaskowe znajdują się w elementach korpusu, w pozostałych pokrywają całą powierzchnię bluzy. Warto łączyć bluzy odblaskowe z innymi elementami odzieży ochronnej, ponieważ większa powierzchnia odblaskowa zapewnia lepszą widoczność w niekorzystnych warunkach.Bluzy odblaskowe łączy się najczęściej z kurtkami, spodniami, kamizelkami, butami oraz rękawicami.

Wytrzymałe bluzy z odblaskami

Elementy odzieży ochronnej są w wielu sytuacjach obligatoryjne – nie tylko ułatwią pracę, ale w ogóle umożliwią jej wykonywanie. By mieć pewność, że stosowana przez Ciebie i Twoich pracowników robocza odzież odblaskowa jest wysokiej jakości, warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry. Warto wybierać bluzy wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych (poliester) bądź mieszanki połączonej z bawełną, które są nie tylko wytrzymałe, ale i przyjemne w dotyku. Warto zadbać o wygodę i szybkość ubierania wybierając model zamykany na suwak.. Do pracy w trudnych warunkach polecamy zwłaszcza odblaskowe bluzy dwuwarstwowe, które chronią przed deszczem i wiatrem.

Sprzedajemy bluzy z odblaskami w wielu kolorach (żółty, pomarańczowy, zielony, szary, biały, metaliczny) oraz w szerokiej gamie rozmiarów. Warto dodać, że sprzedawane bluzy posiadają niezbędne atesty i spełniają konieczne dla ochronnej odzieży odblaskowej normy BHP.

Bluzy odblaskowe z dodatkową ochroną głowy, spełniające normy BHP

Bluzy odblaskowe są wykorzystywane z uwagi na obowiązujące normy BHP. Pod tym względem podstawowym kryterium poprawiającym bezpieczeństwo, jest zwiększenie widoczności osób poruszających się po danym terenie. . Dotyczy to zarówno pracowników przebywających na odizolowanych, ogrodzonych terenach (np. placach budowy), jak i na obszarach otwartych lub zabudowanych (pracownicy służb miejskich).

Niektóre modele bluz odblaskowych są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia – warstwy izolujące, kaptur, kołnierz. Dedykowany do bluz asortyment uzupełniający – na przykład czapki odblaskowe – stanowią dodatkowe zabezpieczenie dla głowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium