×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Bielizna termoaktywna

Stosowanie bielizny termoaktywnej w sporcie, aktywnym wypoczynku, i przy pracy, spowodowany jest udoskonaleniem materiałów oraz technik szycia. Użycie automatów dziewiarskich pozwoliło na zmniejszenie kosztów, podniesienie jakości i wydajności.

Kalesony termoaktywne LION Kalesony termoaktywne LION
Cena: 52,00 zł 67,08 zł (netto: 42,28 zł 54,54 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Koszulka termoaktywna CXS ACTIVE krótki rękaw Koszulka termoaktywna CXS ACTIVE krótki rękaw
Cena: 29,00 zł 37,88 zł (netto: 23,58 zł 30,80 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Koszulka termoaktywna LION długi rękaw Koszulka termoaktywna LION długi rękaw
Cena: 62,00 zł 80,04 zł (netto: 50,41 zł 65,07 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Kalesony termoaktywne UD-BRUPRO unisex Kalesony termoaktywne UD-BRUPRO unisex
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 83,58 zł (netto: 67,95 zł )
zobacz więcej
Koszulka termoaktywna UU-BRUPRO unisex Koszulka termoaktywna UU-BRUPRO unisex
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 107,13 zł (netto: 87,10 zł )
zobacz więcej
Kalesony termoaktywne CXS REWARD Kalesony termoaktywne CXS REWARD
Cena: 71,15 zł (netto: 57,85 zł )
zobacz więcej
Kalesony termoaktywne CXS COOLDRY Kalesony termoaktywne CXS COOLDRY
Cena: 62,95 zł (netto: 51,18 zł )
zobacz więcej
Kalesony termoaktywne CXS ACTIVE Kalesony termoaktywne CXS ACTIVE
Cena: 48,59 zł (netto: 39,50 zł )
zobacz więcej
Kalesony CRX DIRK zimowe Kalesony CRX DIRK zimowe
Cena: 35,53 zł (netto: 28,89 zł )
zobacz więcej
Kalesony termoaktywne Lahti L41209 Kalesony termoaktywne Lahti L41209
Producent: LAHTI PRO
Cena: 64,10 zł (netto: 52,11 zł )
zobacz więcej
Koszulka termoaktywna Lahti L41205 Koszulka termoaktywna Lahti L41205
Producent: LAHTI PRO
Cena: 80,73 zł (netto: 65,63 zł )
zobacz więcej
Koszulka termoaktywna LAHTI LPKT1 Koszulka termoaktywna LAHTI LPKT1
Producent: LAHTI PRO
Cena: 43,26 zł (netto: 35,17 zł )
zobacz więcej

Bielizna termoaktywna i jej ogromny wzrost popularności

Komputerowe sterowanie produkcją umożliwia produkcję bielizny przestrzennie w 3D z zastosowaniem różnych przędz, przy zachowaniu bezszwowego charakteru. Spadek cen sprawił, że odzież jest coraz bardziej dostępna dla przeciętnego użytkownika.

Zastosowane surowce do wytwarzania przędz oraz dzianin to bawełna, poliester, poliamid (nylon), elastan, uszlachetniane substancjami redukującymi namnażanie drobnoustrojów, związkami srebra i miedzi. Hitem ostatnich lat jest termiczna bielizna sportowa męska z bambusa z dodatkiem elastycznych włókien. Włókna bambusowe są przyjemne w dotyku, nie podrażniają skóry, dają subiektywne odczucie chłodu. Zdolności do szybkiego wysychania, docenią osoby szczególnie respektujące wymogi higieny. Stosowane techniki włókiennicze to bezszwowa konstrukcja, dwuwarstwowa budowa tkanin, różne struktury materiałów w zależności od części ciała.

Bezszwowy charakter bielizny termoaktywnej umożliwia ścisłe dopasowanie odzieży do skóry bez podrażnień szwami, zapewniając wysoki komfort noszenia. Właściwe dopasowanie rozmiaru pomaga w swobodzie ruchów. Aktywne termicznie sploty, pozwalają dynamicznie regulować wielkość oczek zależnie od temperatury, co zmniejsza lub zwiększa przewietrzanie ciała, zachowując optymalny dla skóry mikroklimat. Oddychająca odzież termoaktywna to przede wszystkim koszulki, legginsy, podkoszulki, spodnie i kalesony oraz zestawy występujące w wersjach letnich, zimowych oraz całorocznych.

Jak odzież termoaktywna może pomóc w pracy?

Oprócz zastosowań w sporcie i aktywnym wypoczynku bielizna termiczna męska coraz większym zainteresowaniem cieszy się wśród pracowników, wykonujących zawody o wytężonym wysiłku fizycznym. Dzięki dynamicznym właściwościom włókien pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności ciała w okresach zwiększonego, jak i zmniejszonego natężenia pracy.

Może być to szczególnie przydatne w trakcie pracy na budowie, gdy warunki atmosferyczny są dalekie od przyjemnych. Bielizna termiczna męska może przydać się również górnikom lub instalatorom, którzy swoje zadania wykonują na świeżym powietrzu przez cały rok. Komfort cieplny to jedno, bielizna oddychająca pozwala również uniknąć nieprzyjemnego uczucia związanego z poruszaniem się w przepoconym ubraniu. W trakcie pracy na zewnątrz standardem jest stosowanie są kilku-kilkunastominutowych przerw na ogrzanie się w pobliskim budynku. Różnice temperatur są jednak czasem na tyle duże, że budowlańcy czy instalatorzy wracają z niej w wilgotnych strojach. Odpowiedzią na ten problem jest odzież termoaktywna z zaawansowanych technologicznie włókien.

Komfort termiczny pracowników, jaki daje odzież termoaktywna to większa wydajność

Im lepiej bielizna termoaktywna męska wypełnia funkcję izolacyjną, tym bardziej efektywna jest praca osób w nią wyposażonych. Komfort termiczny poprawia zakres ruchów i pośrednio wpływa na bezpieczeństwo. Oczywiście wpływa on również na naturalną odporność, dzięki czemu unikamy niekorzystnego wpływu na zdrowie użytkowników, które może kończyć się zwolnieniem lekarskim i w konsekwencji zawężeniem kadr.

Postaw na nowoczesne podejście do stroju roboczego i zanim zaczniesz jego kompletowanie, sprawdź korzyści, jakie daje bielizna termoaktywna męska!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium