×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Barierki drogowe

Drogowe barierki bezpieczeństwa służą do tymczasowego odseparowania przestrzeni roboczej w trosce o osoby postronne, a także niezakłócanie pracy.

Barierka ostrzegawcza składana JSP Titan Expander Barrier Barierka ostrzegawcza składana JSP Titan Expander Barrier
Producent: JSP Ltd.
Cena: 1 031,05 zł (netto: 838,25 zł )
zobacz więcej
Separator drogowy KWZ-BARRIER Separator drogowy KWZ-BARRIER
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 252,38 zł (netto: 205,19 zł )
zobacz więcej
Podstawa bariery JSP Workgate Podstawa bariery JSP Workgate
Producent: JSP Ltd.
Cena: 39,61 zł 50,15 zł (netto: 32,20 zł 40,77 zł )
SZT.
zobacz więcej
  • promocja
Łańcuch ROAD-CHAIN 25 m do pachołków Łańcuch ROAD-CHAIN 25 m do pachołków
Producent: JSP Ltd.
Cena: 116,12 zł (netto: 94,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Łańcuch TRAFFIC-CHAIN 25 m do pachołków i słupków Łańcuch TRAFFIC-CHAIN 25 m do pachołków i słupków
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 68,23 zł (netto: 55,47 zł )
szt.
zobacz więcej
Złączka TRAFFIC-POST-CON do słupka TRAFFIC Złączka TRAFFIC-POST-CON do słupka TRAFFIC
Producent: Raw-Pol - REIS
Cena: 11,45 zł (netto: 9,31 zł )
szt.
zobacz więcej

Barierki drogowe, ochronne, energochłonne, uliczne

Angielska firma JSP, której jesteśmy przedstawicielem, ma w swojej ofercie barierki odgradzające rozkładane typu TITAN EXPANDER BARRIER oraz montowane z paneli WORKGATE. Cechą wyróżniającą jest trwałość, lekkość, różne warianty kolorystyczne oraz wysoka użyteczność. Rozkładane barierki drogowe spotkasz również w marketach budowlanych, ogrodniczych i wszędzie tam gdzie istnieje konieczność czasowego wyłączenia ciągów komunikacyjnych z ruchu. Barierki występują w sygnalizacyjnych kolorach, które ułatwiają postrzeganie z daleka, a odblaskowe naklejki poprawiają bezpieczeństwo przy niedostatecznym oświetleniu.

Bariery drogowe i ich możliwości

Możliwość łączenia barier w zestawy jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem pozwalającym na optymalne wykorzystanie paneli zależnie od bieżącej potrzeby. Na przykład barierka JSP WorkGate może być ustawiona w kwadrat lub trójkąt (zabezpieczając studzienkę) lub liniowo wygradzając ciąg pieszy. Możliwość ustawiania elementów pod kątem sprawia, że długie zestawy liniowe są bardziej odporne na wiatr. Brak części metalowych umożliwia użytkowanie podczas prac elektrycznych. Dodatkowo otwory montażowe ułatwiają doczepienie w łatwy sposób tablic informacyjnych lub ostrzegawczych. Profilowane do kształtu dłoni uchwyty ułatwiają przenoszenie i przesuwanie.

Bariery drogowe - wykonanie

Pomimo wykonania barier z tworzyw sztucznych są one przyjazne środowisku, wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. Przebojem jest składana barierka JSP Titan Expander Barrier, która w stanie złożonym ma długość zaledwie 55 cm, a rozłożona aż 3 metry. Niewielka waga 10,5 kg sprawia, że przenoszenie i rozkładanie jest proste i wygodne. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wytrzymałych i lekkich tworzyw sztucznych. Barwienie w masie powoduje, że kolory nie blakną na słońcu tak szybko jak malowane farbami. W zestawie dołączone są dwie gumowe podstawy dające doskonałą przyczepność i stabilność również na nierównym podłożu i w wietrznych warunkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium