×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

SECURA B.C

SECURA B.C. jest polskim producentem środków ochrony indywidualnej ŚOI. Specjalizuje się w produkcji sprzętu do ochrony dróg oddechowych jak filtrujące półmaski przeciwpyłowe, maski wielorazowe, filtry i pochłaniacze gazowe; rękawice elektroizolacyjne ELSEC, środki do ochrony rąk SECOL oraz filtrów i materiałów filtrujących do zastosowań przemysłowych oraz domowych. Od 30 latach istnienia na rynku, firma utrzymuje produkcję na najwyższym poziomie stale podnosząc innowacyjność i jakość produkowanych wyrobów. Stosuje w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne, wspierane przez fachową wiedzę i doświadczenie profesjonalnego zespołu SECURA B.C. Przy projektowaniu artykułów BHP dąży do doskonałości, ponieważ ochrona ludzkiego życia i zdrowia to zadanie, w którym nie ma miejsca na błędy. Misją firmy SECURA jest dostarczenie wysokiej jakości produktów dostosowanych do potrzeb i rosnących oczekiwań naszych klientów w konkurencyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zastosowanie nowych technologii pozwalają na ciągłe doskonalenie produktów, a własne laboratoria i wykwalifikowany personel gwarantują klientom firmy Secura stałą i powtarzalną jakość. Producent podsiada certyfikat systemu zarządzania jakością według PN-EN ISO 9001:2015, Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE. Wszystkie produkty firmy Secura spełniają wymagania dyrektywy europejskiej w zakresie bezpieczeństwa i jakości CE. Liczne nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych targach i wystawach dobitnie świadczą o jakości i nowatorskich konstrukcjach. Do szczególnych i wartych odnotowania należą: 

 • 1992 - Nagroda Grand Prix targów SAWO za rękawice ELSEC
 • 1997 - Nagroda Grand Prix targów SAWO za półmaskę SECURA 2000
 • 2001 - Nagroda KRUS za półmaskę SECURA 2000
 • 2005 - Brązowy medal targów ENERGETAB za rękawice ELSEC
 • 2008 - Nagroda Grand Prix targów SAWO za kaptur ewakuacyjny SECURA 2000 POŻ
 • 2016 - Brązowy medal targów ENERGETAB za elektroizolacyjne rękawice ELSEC

Do produktów docenionych przez klientów ze względu na jakość, dopasowanie do stanowisk pracy oraz w przystępnej cenie należy zaliczyć:

 • Rękawice elektroizolacyjne ELSEC spełniające normy EN 60903:2006 (EN 60903:2003+AC2:2005) dla pracy pod napięciem
 • Filtrujące półmaski przeciwpyłowa ARIA w klasie P1, P2 i P3, z zaworem wydechowym lub bez
 • Półmaski wielokrotnego użytku Secura 2000 oraz nowość Secura 3000
 • Pełne maski twarzowe MAG-2, UNIX-500, ADVANTAGE 3200
 • Elementy oczyszczające do półmasek i masek jak filtry przeciwpyłowe, pochłaniacze gazowe oraz filtropochłaniacze
 • Kompletne zestawy ochronne dedykowane dla konkretnych grup zawodowych: Zestaw SECURA 2000 LAK dla lakierników, SECURA 2000 CHEM do kontaktu z chemikaliami, SECURA 2000 ADR dla kierowców z niebezpiecznymi ładunkami, SECURA 2000 DUST do pracy w wysokim zapyleniu
 • Innowacyjne biologiczne rękawice, a właściwie hydrofilowy żel ochronny SECOL zabezpiecza ręce przed działaniem farb i lakierów, rozpuszczalników organicznych i pochodnych halogenowych jak benzen, toluen, ksylen i trójchloroetylen bez utraty wyczucia przedmiotów

Link do produktów Secura

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium