×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Rękawice biologiczne Secol 140g

Dostępność: w ciągłej ofercie
Wysyłka w: do 3 dni
Cena: 11,04 zł 11.04
Cena netto: 8,98 zł
Kod: 6001_S5701100
EAN: 5907553322342
ilość SZT.
przechowalnia
Opis

Rękawice biologiczne Secol 140 gram - Żel Hydrofilowy

Hydrofilowy żel ochronny do dłoni Secol zawiera 140 gramów specyfiku. To niekonwencjonalna metoda ochrony dłoni wynaleziona przez polskich naukowców. Żel ochronny nałożony na dłonie zapewnia ochronną warstwę cieńszą od skóry wykazującą odporność podobną do rękawic BHP. Produkt jest bardzo łatwy w użyciu. Niewielka ilość żelu wysycha po około 2 minutach i utrzymuje się na skórze do 4 godzin. Można ją szybko usunąć za pomocą zwykłej wody. Żel chroni pory skóry, nie ogranicza w żaden sposób sprawności manualnej i nie krępuje ruchów. Sposób działania żelu ochronnego jest bardzo prosty. Tworzy on cienką warstwę chroniącą dłonie przed toksycznym działaniem farb i lakierów, a także rozpuszczalników organicznych z grupy związków aromatycznych, alifatycznych i ich pochodnych halogenowych (m.in. benzen, toluen, ksylen, chlorobenzen). Chroni dłonie również przed produktami ropopochodnymi: benzynami, olejami, smarami, smołami oraz takimi substancjami jak żywice: utwardzacze i plastyfikatory, estry, ketony i pyły brudzące. Przeznaczony do prac, w których istnieje ryzyko kontaktu z substancjami organicznymi. Polecany do stosowania wszędzie tam, gdzie stosowanie rękawic nie jest możliwe ze względów bezpieczeństwa lub jest niewygodne. 

  • Jesteś zainteresowany ilościami hurtowymi? Zapytaj: hurt@glovex.pl
  • Przeznaczenie: Rękawice biologiczne są efektem niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów przez polskich naukowców
  • Tworzy cienką warstwę stanowiącą skuteczną ochronę przed szkodliwym lub toksycznym działaniem substancji takimi jak: farb i lakierów oraz ich rozpuszczalników organicznych z grupy związków aromatycznych, alifatycznych i ich pochodnych halogenowych (np.: benzen, toluen, ksylen,chlorobenzen), benzyny, nafty, olejów, smarów, smoły, paków i innych produktów ropopochodnych, żywic, utwardzaczy i plastyfikatorów (np. styren), estrów i ketonów, pyłów brudzących, w tym suchej gleby
  • Pojemność opakowania 140 ml.
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium