teXXor

W ciągu ostatnich 30 lat, rozwój oferty oraz produkcja własna, pozwoliły stać się firmie teXXor wiodącym dostawcą Środków Ochrony Indywidualnej ŚOI, dla zakładów pracy w Niemczech i Europie.

Wysoki poziom satysfakcji klienta, został osiągnięty poprzez rzetelność, szybką dostawę, szeroką i innowacyjną gamę artykułów BHP oraz współpracę z odbiorcami na zasadach partnerskich.

Oferta produktowa jest nieustannie poszerzana o wartościowe i poszukiwane na rynku pozycje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz globalnej sieci zakupowej, odbiorcy mają możliwe najlepsze warunki  nabycia, stałą jakość oraz wysokie standardy obsługi.

Firma należy do następujących organizacji biznesowych:

AGKI® Stowarzyszenie Importerów Artykułów Ochrony Ciała GBR w Niemczech zapewnienia monitoring jakości odzieży ochronnej oraz zgodności z wymogami prawnymi, a także obowiązującymi normami bezpieczeństwa w Niemczech i za granicą.

Doradztwo i wsparcie importerów.

Organizacja dealerów towarów Technicznych - TOP Partner.

German Fashion - Modeverband Deutschland e.V. 

Poniżej przedstawiamy skróconą historię:

1983

Założonie firmy specjalizującej się w imporcie rękawic roboczych z Dalekiego Wschodu, zwłaszcza z Chin, Pakistanu, Indii.

1997

Przedsiębiorstwo zostaje wybrane przez VTH (Stowarzyszenie Handlowców Technicznych) Dostawcą Roku w dziedzinie importerów środków bezpieczeństwa pracy.

1998

Rozbudowa asortymentu o odzież ochronną i obuwie robocze  teXXor, a także produkty jednorazowe i maski oddechowe.

2000

Opracowanie nowego Logo teXXor.

2001

Utworzenie nowoczesnej marki butów do pracy ruNNex.

2006

Przeprowadzka do nowego budynku korporacyjnego.

Utworzenie następnej marki konfekcyjnej 4 PROTECT Workwear.

2012

Zorganizowanie oddziału produkcyjnego w Macedonii. Zatrudniani są wyłącznie pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości ubrań roboczych. Opracowanie i wdrożenie linii produktowej kurtek , spodni ostrzegawczych i przeciwdeszczowych.

Zarząd spółki wspiera inicjatywę VFI "sozial-fair",  regulującą dobre praktyki zatrudnienia.

Link do produktów teXXor

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium