×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Showa

2007 roku doszło do najważniejszego przejęcia w branży producentów rękawic roboczych firmy Best Manufacturing USA przez Showa Glove Co Japonia. Efekt synergii umożliwił dostarczania wyrobów najlepszej technologii w swojej klasie. Szerokie portfolio ochron dłoni oferuje pełną gamę produktów najwyższej jakości dla budownictwa, przemysłu spożywczego, służby zdrowia, firm technologicznych, produkcyjnych oraz rybołówstwa. Podstawą rozwoju oraz uznania wśród odbiorców jest motto "Nigdy nie naśladować!". Realizacja maksymy jest możliwa dzięki zaawansowanej technologii produkcji oraz własnych centrach badawczych.

Do największych osiągnięć rewolucjonizujących branżę BHP należą opracowanie i wdrożenie produkcji rękawiczek ochronnych:

1953 powlekanych PCV

1960 specjalistycznych dla rybaków

1980 bezszwowych (seamless knit glove)

1983 olejoodpornych

1985 powlekanych poliuretanem

1988 pokrytych przeciwślizgową warstwą nitrylową

1994 powlekanych marszczonym naturalnym lateksem

1999 jednorazowych nitrylowych

Jako bezpośredni importer i dystrybutor Showa-Best Glove Co. służymy wszechstronną pomocą w właściwym doborze ochron osobistych zabezpieczających dłonie przed różnorakimi zagrożeniami.

Link do rękawic SHOWA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium