GLOVEX - rękawice, odzież, obuwie, robocze, ochronne, artykuły BHP.

px Ardon

Firma Vozenilek z Republiki Czeskiej jest naszym dostawcą nowoczesnych, dobrze wykonanych, a jednocześnie w atrakcyjnej cenie, artykułów BHP w szerokim asortymencie pod własną marką ARDON. Importujemy odzież roboczą jak ubrania, kurtki, koszule, kamizelki, ocieplacze. Szczególnym powodzeniem cieszą się ubrania spawalnicze z wymaganymi atestami oraz nowoczesne spodnie i bluzy 4Tech, R8ED, 2Strong i Vision. Na okres zimowy przydatne i praktyczne kurtki z softshellu i polaru, w różnych wariantach i grubościach zeleżnie od poziomu wysiłku fizycznego i temperatury. W odzieży przeciwdeszczowej znajdziecie komplety składające się ze spodni i kurtki CLEO, również w kolorystyce maskującej moro. Obuwie ochronne w postaci trzewików, półbutów i sandałów z zabezpieczeniem w postaci podnosków metalowych i kompozytowych oraz wkładek antyprzebiciowych ze stali i Kevlar®, w wersjach letnich oraz zimowych. Uzupełnieniem są gumowce, gumofilce i kalosze z gumy, PCV i nitrylu. Do metalurgii i prac typu spawalniczego znakomity model Ardon Metalurg G3133 oprócz ochrony zapewnia ponadprzeciętny komfort. Zwróć uwagę na białe buty przeznaczone do przemysłu spożywczego, ochrony zdrowia, instytutów i laboratoriów. Ochronne buty robocze coraz częściej mają wygląd sportowy przy zachowaniu wszelkich parametrów bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki nowym materiałom i zaawansowanej konstrukcji. Rękawice to pokaźna grupa powlekanych gumą, nitrylem czy poliuretanem, bawełnianych, skórzanych, ocieplanych, antywibracyjnych, odpornych na kwasy, zasady, chemikalia i oleje. Do specjalnych zastosowań polecamy rękawice spawalnicze ze skór bydlęcych i kozich z wkładkami izolującymi termicznie. Wśród nowości warto poznać rękawice przeciwprzecięciowe ARDON SHIELD z ochronnymi nakładkami na kościach śródręcza. Do prac wymagających wyczucia i zręczności producent oferuje model rękawiczki skórzano-tkaninowe HOBBY z owczej skóry. Dla piekarzy i cukierników model jednopalcowej łapawicy w juty wzmocniony skórą u nasady kciuka znakomicie spełnia swoje zadania. Szeroka oferta ochron wzroku szczególnie okularów przeciwodpryskowych w wersjach transparentnych, przyciemnianych, polaryzacyjnych i barwionych pozwala na kompetentny wybór stosownie do zagrożeń. Uzupełnieniem oferty są artykuły BHP, nakolanniki, torby narzędziowe i monterskie, czapki, szelki ostrzegawcze, paluszki lateksowe do trymowania

Produkty tej marki są skutecznym sposobem na zapewnienie ochrony pracowników w miejscu pracy, zmniejszenie ryzyka kontuzji, a które są jednocześnie wygodne, funkcjonalne i nowoczesne. Prezentujemy Państwu optymalne rozwiązanie. Sportowe fasony w niczym nie przypominają dawnej odzieży roboczej, a ergonomia i funkcjonalność stoją na wysokim poziomie.

Wyroby ARDON® wytwarzane są tylko z komponentów wysokiej jakości i w najnowocześniejszej technologii. Materiały stosowane w produkcji odzieży i obuwia to między innymi Softshell, Sympatex, włókniny Cambrelle, COOLMAX, a także bawełna, poliester, nylon, PCV.

Szczególną uwagę prosimy zwrócić uwagę na następujące produkty:

1. Rękawice robocze i ochronne

 • powlekane poliuretanem Buck, lateksem Dick
 • bawełniane Corey, Terry, Kevin; nakrapiane Buddy Evolution
 • wzmacniane skórą bydlęcą Elton, Mary; licowaną meblowa Mercedes; świńską licowaną James i Sean; kozią Pony i Hobby
 • skórzane krótkie Indy, Arnold
 • spawalnicze Kirk, Rene, Sam, Mel

2. Obuwie robocze, dostępne również w wersjach z podnoskiem ochronnym i wkładką antyprzebiciową

 • trzewiki za kostkę Ardon, Grinder, Prime, Firsty, Firwin, 
 • półbuty Arlow, Aero, Rasper, Derrik, Digger, Firlow, 
 • sandały Arsan, Firsan
 • buty ocieplane Hibernus, Tabernus, Arwin, Firwin, 

3. Odzież robocza w wielu modelach i kolorach

 • ubrania 4TECH, 2Strong, Vosion, Cool Trend, R8ED
 • koszule flanelowe, czapki, kurtki zimowe, softshell, bezrękawniki, kamizelki ostrzegawcze 

Rekomendujemy ten wybór, aby móc cieszyć się profesjonalnym wyglądem i komfortem w pracy!

Link do produktów

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium