×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

pachołek-drogowy-ostrzegawczy-45-cm-odblaski.jpg
  • promocja

Pachołek drogowy ostrzegawczy 45 cm odblaski

Dostępność: w ciągłej ofercie
Wysyłka w: do 2 dni
Kod: 6120_NADRPACHPCV45
EAN: 5901832509189
Cena: 20,02 zł 24,58 zł 20.02
Cena netto: 16,28 zł 19,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 24,58 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
RABAT W KOSZYKU OD:
700zł - 2%
 
1 000zł - 2,5%
 
1 500zł - 3%
 
ilość SZT.
przechowalnia
Opis

Pachołki ostrzegawcze z 2 taśmami odblaskowymi wysokość 45 cm

Drogowe pachołki ostrzegawcze, wykonane są z odpornego materiału PCV. Jednoczęściowa konstrukcja sprzyja stabilności i szybkiemu rozstawianiu na drogach. Dwie taśmy odblaskowe wysokiej widzialności są znakomicie widoczne nocą. W górnej części standardowy otwór do mocowania tyczek lub lampek sygnalizacyjnych.

Stożki drogowe polecane są do zaznaczania miejsc niebezpiecznych lub utrudnień w ruchu, rezerwacji miejsca parkingowego, do czasowego ostrzegania przy rozładunku. PCV barwiony w masie na intensywny pomarańczowy kolor jest trwały. Szerokie 2  białe paski na zasadzie kontrastu poprawia postrzegalność w dzień, a nocą odbijają światło z reflektorów pojazdów. Dzięki wysokości 45 cm i intensywnej kolorystyce są doskonale widoczne z znacznej odległości oraz stabilne na podmuchy wiatru.

Charakterystyka pachołków ostrzegawczych z taśmami odblaskowymi

  • Jesteś zainteresowany ilościami hurtowymi? Zapytaj: hurt@glovex.pl
  • Materiał: PCV barwiony w masie
  • Konstrukcja jednoczęściowa
  • Solidna podstawa
  • Otwór do mocowania tyczek i lampek ostrzegawczych
  • 2 taśmy odblaskowe
  • Kolor pomarańczowy Hi-Vis
  • Wysokość 45 cm
  • Zgodny z wymaganiami rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Inne produkty z tej kategorii
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium